Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szóvá tennétek a szomszédna...

Ti szóvá tennétek a szomszédnak? Vajon tudja, hogy ezzel mennyit árthat?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisebbik gyereke. A nagyot együtt viszik oviba. Nem elég, hogy hideg van, ki tudja mit szed össze az ovis gyerekektől az a pici.
2016. jan. 18. 16:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%

Milyen veszélynek?

Egy egy napos újszülöttet se kell teljesen izoláltan, elzárva tartani, ha egészséges (és nem koraszülött)!

2016. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
kérdező, szerinted hány hetes korig kell a lakásban lennie egy újszülöttnek? az ablakot azért ki lehet nyitni a lakásban, és apuka hazamehet esténként a munkából, vagy máshova költözik addig?
2016. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
99%
Nahát,összeteszem a 2 kezemet ,hogy a szomszédjaink nem velünk foglalkoznak. Milyen emberek vannak?!
2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
98%

Úristen :DDD

Szerinted meddig nem kéne utcára lépni babával?

A nagyot akkor hetekig tartsa otthon és tévézzenek, vagy hogy gondoltad?

Apuka, nagyszülők se menjenek haza, mert akkor kinyílna az ajtó?


Figyelj, tedd szóvá. Hátha elküld melegebb éghajlatra a tanácsaiddal együtt.

De nagy az Isten állatkertje...

2016. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen jól teszi.
2016. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

-.-'

Mit kene csinalnia? Az ovis gyereket zarja be a hazba amig te ugy nem dontessz h kiviheti vegre a kicsit? Ennyire unatkozol? Jezusom de orulok, hogy nem az en stomszedom van. Reszvetem nekik!

2016. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%

bírom az ilyen embereket! mindent annyira tudnak, megmondják a tutit, de hogy segítsenek?!? na azt már nem!


ne szólj bele! ha esetleg segíteni szeretnél és jó a viszony, akkor ajánld fel, hogy átmész arra az időre vagy vigye át, de ha nem, akkor ne kotnyeleskedj! mert ha otthon hagyná a kicsit míg a nagyot elviszi akkor érteném, de így? ez a legjobb amit tehet ebben a helyzetben :)

2016. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
98%

Én is egy hetesen már útra keltem a másodikkal. Nem éreztem veszélyben ettől. Mert nem is volt veszélyben. Szerintem ő sem érzi annak, így ha szólnál sem hiszem, hogy meghatná, max kiröhögne és megköszönné, hogy helyette is aggódsz. vannak parásabb és rugalmasabb anyák, meg van olyan is, hogy nincs segítség és vagy ez is egy séta a kicsinek és nem megy külön vele ki.

Ez így jó szerintem.

2016. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

Két hetes kortól a babák már igénylik a friss levegőt, sétát. És ahogy mások is írták: a nagy egyébként is hazavinné a fertőzéseket, sőt, az apuka is hazaviheti (a volt férjem pedagógus volt, rengeteg fertőzést hozott haza a munkahelyéről, a gyerekünk pl. tőle kapta el a bárányhimlőt).

A szoptatott babák szervezetét az anyatej nagyrészt immunizálja a fertőzésekkel szemben. Így lényegében nem tud összeszedni semmit, vagy ha igen, azt amúgy is összeszedné.

Attól, hogy kisbaba születik, még nem áll meg az élet...

2016. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

Van egyáltalán gyereked? Az ovi nem gyerekmegőrző, hogy ne menjen a gyerek, ha a szülő nem akarja vinni. Az óvoda kötelező, a hiányzást orvosi igazolással fogadják el. Egy 2 hetes babának meg semmi baja nem lesz attól, ha nem a 4 fal között poshad. A nagy meg úgyis hazaviszi a betegséget, gondolom otthon sincsenek elkülönítve.

Ha nem tetszik, tessék átmenni a szomszédhoz, és vigyázni a kicsire, vagy vidd el te a nagyot oviba.

2016. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!