Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elment valakinek az idegeskedé...

Elment valakinek az idegeskedéstől a teje? Vissza tudta hozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!! És igen. Citromfű teát igyál, próbálj lazítani, és sűrűn tedd mellre a babát, akkor is, ha úgy érzed nem jön semmi tej! Én ezt csináltam 2 napig, nagyon fárasztó volt--2 óként tettem mellre-- de 2. nap estére bedurrant a cicim. Ja és homeos bogyot is szedtem : Urtica urens és még egy alkati szert, de keress rá neten, hogy melyik illik hozzád! Ha éhes a babád próbáld teáztatni tápszer helyett. (persze ha muszály adnod, akkor adj) sok sikert!!!
2010. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Itt is két igen! Sajna anyósom annyit idegesített, hogy már minden étezést ki kellett pótolnom. Szinte nem is volt tejem. Amikor úgy döntöttem nem idegeskedek már se az anyós (mondván lesz...m mit mond) se a tej miatt, az volt a leghatásosabb!!!!

2010. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!ű

Nekem elment amikor a baba 4 hónapos volt.És sajnos nem jött vissza......

2010. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! IGEN-IGEN. Első babás anyukaként az első 2-3 hétben a stressztől elment a tejem, de vissza lehet hozni. Tapasztalatom szerint 3 dolog kell hozzá: enni-enni-enni ill. inni-inni-inni, nyugalom és sűrű mellretétel.
2010. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elment, mert bajok voltak a kislányommal, kórházban voltunk, kezelések, vizsgálatok, vérvételek stb. stb. Nagyon el is húzódott a dolog, most is tart. Nem tudtam tovább szoptatni, mert nem tudtam megnyugodni...még most sem vagyok az sajnos.
2010. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen és sajnos nem. koraszülés két hét kórház és a nővérek balf...sága és b...sága elég volt hozzá sajnos de életerős tegnap múlt egy éves leánykám van
2010. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen és nem.Sajnos nem tudtam annyit tejet produkálni,amennyi elég lett volna.Az első pár hétben fizikailag és lelkiekben is elég ramaty állapotban voltam,szinte 100%,hogy emiatt romlott el az egész.Egy idő után már nem akarta elfogadni a cicimet a kisfiam,így kemény 4 hónapot sikerült szoptatnom,nagy kínlódások árán.
2010. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!