Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
1 hétig otthon voltam és állandóan cumit adtak a babám szájába.Eddig nem kellett neki semmi az elalváshoz,most viszont csak ezzel hajlandó elaludni,így szinte percek alatt elalszik.Ha nem adom neki oda,akkor úgy ordít,mint akit nyúznak,még el is lilul néha .Viszont ha elalszik,akkor kiköpi.Nem szeretném,ha a cumitól függne az elalvás.
2010. márc. 26. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem már ne vedd el tőle ha igy alakult.Ez nem annyir gáz.Az én kisfiam is cumival alszik de van,hogy anélkül.Mikor elalszik mindig elveszem a cumit.
2010. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj emiatt! Én már nem venném el tőle, ha már rászokott. Az én kislányom is cumizik, de nem csinálok belőle lelkiismereti kérdést. A dokink is azt mondta, jobb, mintha az ujját szopná. Én kamaszkoromig szoptam az ujjam... Szóval, a cumi még a jobbik változat!
2010. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zökkenőmentesen már szerintem sem tudod leszoktatni. Nem lett volna szabad hagynod, hogy cumit adjanak neki, ha te nem akartad és anélkül is szépen aludt a babád.

Te vagy az édesanyja, a te elveidet mindenkinek be kell tartania, ezt mindig tartsd szem előtt és állj ki érte a jövőben.


Nem lesz gond a cumizásból, de tényleg csak alváshoz add oda neki.

2010. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!