Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgös ma?

Más babája is nyűgös ma?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen és igen. És alig eszik.
2010. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szintén.1 órája üvölt.Az se jó,ha ölben van,az se jó neki ha játszunk.Nem sokáig birom :)Ja,nálunk tegnap is ez volt.
2010. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én pocilakóm, meg meg sem akar mozdulni. Valami van a levegőben.
2010. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne is mond, egész nap csak nyüszizett, most meg várom, hogy ébredjen!

Már 2 órája alszik!!

2010. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ma szerencsére nem annyira,mint az elmúlt 3 napban....

Beleesett ebbe a 3 napos lázba,és mára már pöttyök is vannak rajta...:(

Az elmúlt 3 nap borzasztó volt...Egész nap csak nyüszögött,sírt,éjszaka is fent volt 1.5 órát,mert annyira fájhatott neki az ínye is...:( Arról nem is beszélve,hogy alapból óránként kel mostanában...-gondolom a fogai miatt,amik valószínűleg lassan csak meglesznek,mert rendesen megvannak duzzadva alul is,meg felül is neki...

Lehet hogy a Nurofen amit adtam ma neki kétszer,az segített neki valamelyest...

2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eszik, de böfi után alig lehet vele bírni, lerakva sír, sétánál is nyűszög, most meg alig akar felébredni, valamit tényleg nagyon éreznek.
2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az enyém ordítani kezdett az udvaron, mikor kitettem levegőzni. Most alszik, de gyakran felrezzen.
2010. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hós kisfiam három napja nem nagyon akar aludni nappal. Ma még egy szemhunyásnyit sem aludt, pedig 3x leraktam már az ágyába, de csak ordított, úgyhogy kivettem. Elmentünk sétálni, gondoltam majd a babakocsiban. Ááááá... Hazajöttünk, most kajált 5-kor, és leraktam aludni, mert ezt így nem lehet bírni. Talán elalszik, most végre elcsendesedett. De egész nap kurv@ volt még a kakas is. (B)
2010. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor látom nem velem van a gond.10hós fiam(amúgy alapjáraton nagyon nyugodt baba),de már reggel óta egyfolytában nyűglődik.Reggel tiszta zizi volt,aztán aludt 2 órát.Evett és egész mostanáig csak sírdogált,semmi sem volt jó.Most aludt el nagy nehezen.Akkor valami van a levegőben,ha Ti is így vagytok....
2010. márc. 25. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is elviselhetetlen, a szobából ki se léphetek, csak kézben akar lenni, de 8 kg és majd meg döglök már a cipelésben. A hisztiről ne is beszéljünk, estére zizeg a fejem.
2010. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!