Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy nem jön a...

Normális hogy nem jön a védőnő? Kedden múlt 2hetes a babám, azóta egyszer volt de akkor is hazaérkezésünk után 3nappal jött. /március 15. miatt/ Nekem kéne szólnom neki hogy jöjjön?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is egyszer volt a védőnő, amikor hazajöttünk a kórházból. Utána nekünk kellett menni havonta. Nálunk ez a szokás, ide nem járnak ki.

Hívd fel a védőnődet, és beszélj vele. Ha ő nem is megy ki, te bármikor mehetsz hozzá, akár minden nap is, ha van rendelési ideje.

2010. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos a lányom egyszer volt amikor terhes voltam.Azután mikor 2 hetes volt a lányom és egyszer fél évesen.Nekem nem hiányzik,de ahogy hallom máshoz sem jár.Ja és a pénz,az ismerősöm minden látogatásnál ad neki pént....elfogadja,és havonta jár hozzájuk.Másfél éves a fia.

2010. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hívjam fel én hogy jöjjön? De ha neki ez a dolga miért kell nekem megkérni hogy ugyan fáradjon már ki?! Mikor hazajöttünk a kórházból akkor is nekem kellett rákérdeznem hogy mikor jön,egyáltalán nem jelentkezett. Utána válaszolt sms-ben. Pénteken délelőtt jöttünk haza,de ő csak kedden jött.
2010. márc. 25. 15:39
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem sem hiányzik,csak nagyon sok kérdésem lenne. Sajnos a családom és az ismerőseim mind nagyon messze vannak.
2010. márc. 25. 15:44
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sokra nem mész vele, ha ilyen a hozzáállása.Nálunk is ez van.Szerintem többre mész, ha itt teszed fel a kérdéseid.Vannak itt rendi, tapasztalt anyukák, védőnők, akik biztos felajánlják, hogy e-mail-ben is szívesen segítenek.Legalábbis nekem tavaly volt pár, aki felajánlotta.
2010. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is első babás vagyok és egy tök idegen faluba költöztünk, anyukám külföldön, anyósék messze és aktív dolgozók. Senkire sem számíthatok, csak magamra, a megérzéseimre. A mi védőnőnk aznap kijött, mikor hazajöttünk, utána már csak 4,5 hónapos korában jött. Én hordom 1 hónapos kora óta tanácsadásra, mérni. Igaz, nekünk a tanácsadás is annyiból áll, hogy megméri a súlyát, bemegy az irodába, beírja a könyvbe a következő időpontot és már ki is dob. Szóval kérdezni sem lehet tőle. De tájékozódom könyvekből, netről és a legjobban a babám igényeit figyelem.


J.

2010. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kettővel előttem lévőnek van igaza. Ha ilyen a hozzáállása sok jóra ne számíts tőle. Tedd fel itt a kérdést, sok tapasztalt anyuka tud rá válaszolni, akár aki szimpi priviben is.
2010. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ezt muszáj leírnom mert nagyon ideges vagyok! Próbáltam hívni párszor,de folyton foglaltat jelzett. Aztán sms írtam de semmi reakció! Ez most mi???!!! Már annyira idegesít ez a nő hogy ilyen közömbös,hogy legszívesebben "inkább le sem írom mit csinálnék vele"!
2010. márc. 26. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!