Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy nem jön a...

Normális hogy nem jön a védőnő? Kedden múlt 2hetes a babám, azóta egyszer volt de akkor is hazaérkezésünk után 3nappal jött. /március 15. miatt/ Nekem kéne szólnom neki hogy jöjjön?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hozzánk is ritkán jár védőnő (mondjuk nekem nem is hiányzik) Szerintem azért, mert nem szoktam neki pénzt adni...
2010. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nem adtam pénzt az enyémnek, és mégis rendszeresen járt, szerintem nem ettől függ. Egyenlőre csak védőnővel találkoztam, aki nem várja el a pénzt:(

Lehet úgy látta, hogy boldogulsz, így nem jár rendszeresen, általában az első hónapban 1-2 hetente, aztán havonta néz rátok. Ha szeretnéd, hogy menjen, hát hívd fel:)

Jó babázást!

2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hűű, én is azt hittem hogy ez úgy megy hogy jön. De nekünk!neked kell menni a Tanácsadásra. Volt, hogy 1 hónapos pici babát is láttam, hogy behoztak.
2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1éves a kislányom,egyszer volt nálunk.Minden hónapban mentünk tanácsadásra.
2010. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy teljesen egyedül vagyok a pici lányommal,nincs senki aki segítene! Első babás vagyok.
2010. márc. 25. 15:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy dívik,hogy az elején 1-2 hónapos korig jön a védőnő hetente,majd 2 hetente.Aztán,mikor már nagyobbacska a gyerek,akkor kell bevinni a védőbe mérni,meg vizsgálatokra.Utána már csak 1x,vagy 2x jön,hogy megnézze minden rendben megy -e otthon is.Szerintem ez attól is függ,hogy hány látogatásra szoruló baba van a körzetében.
2010. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy igényled a sűrűbb látogatást. A miénk nagyon rendes, megbeszéltük, hogy annyiszor jön, amennyiszer igényeljük. Ha nincs semmi gond, akkor nem jön, hiába van neki előírva. Minek? Ha baj van, úgyis hívom. Tudja. 2 hónapos baba anyukája
2010. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég baj h nem megy a védőnőd. az első 6 hétben hetente kellene h menjen, ez előírás, aztán 1 éves korig havonta 1x legalább, de ha te többször igényled akkor többször. neked is kell menni tanácsadásra havi 1x, itt kapja meg a védőoltásokat és megmérik a súlyát, hosszát. vnő
2010. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Védőnők nem fogadhatnak el pénzt! ez a munkánk, hivatásunk. vnő
2010. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szia.nekem kedden volt 1 hónapos a babám és nálam is csak egyszer volt kint másnap ahogy hazajöttünk.következő héten beteg volt utana meg én nem voltam itthon mert dokihoz kellett mennem amikor a kapuban állt.múlt héten meg nekünk kellett bevinni méreckedni de lehet soha többet mert szegénykémnek ugy felborult a napja h kész káosz volt.amugy ő felhívott h mi újság velünk.ennyi.de én már nem is hívom ha segítségre van szükségem inkabb hívom az ismeröseimet...kitartást neked...
2010. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!