Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ínhüvelygyulladás lehet?...

Ínhüvelygyulladás lehet? Amióta megvan a kislányom, fáj a csuklóm, mindkettő.

Figyelt kérdés
Mit lehet vele tenni? Merthogy pihentetni azt nem tudom :)
2010. márc. 25. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Activon krém. Nekem ez vált be. Egyébként könnyen lehet ínhüvelygyulladás, csak vigyázz nehogy gipsz legyen a vége, nem egy kellemes dolog gipszelt kézzel babát ellátni.
2010. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Hááát, azt írja a tájékoztató, hogy szoptató anyák csak kis felületen, rövid ideig alkalmazhatják....

(Na de most is kiakadtam, hogy már lassan egy gyógyszert sem lehet megvenni 1500,- alatt...)


És honnan tudom, hogy mennyire súlyos (nehogy gipszelni kelljen)? Alapállapotban nem fáj, "csak" ha fordítom erre-arra.

2010. márc. 25. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ínhüvelygyulladás,nekem is így fáj.voltam kézsebészeten,gyakorlatilag semmit nem lehet vele csinálni.a gyógyászati segédeszköz boltban vettem egy olyan csuklószorítót,ami a hüvelykujjat is tartja,mert nekem ott fáj.amikor nagyon rossz,ráteszem.annyit mondott egyébként az orvos,hogy ez kismamabetegség.
2010. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. márc. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!