Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan olvasszam ki a lefagyas...

Hogyan olvasszam ki a lefagyasztott tejet?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nem szabad gázon melegíteni. Ez igaz?
2010. márc. 25. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Melegvizben,vagy szobahőmérsékleten.
2010. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ott nem szabad. Elvileg vagy szobahőmérsékleten kéne hagyni, hogy kiolvadjon, vagy meleg vízes tálba állítani. De SOS én mikróban szoktam. (állítólag ott sem lehetne.)
2010. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy szobahőmérsékleten, vagy forróvízbe teszed a tégelyt.
2010. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem kell felforralni miután kiolvadt? Bocsi lehet, hogy butaságot kérdezek, de inkább megkérdezem
2010. márc. 25. 14:02
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az anyatejet nem szabad forralni vagy mikrózni, mert lebomlanak benne életfontosságú tápanyagok. Ha jó forró, de nem forrásban lévő vízbe rakod, szerintem nem teszel kárt benne, de forralni nem kell, felengedés után, bár fura a szaga, de elvileg nem lehet még rossz. Viszont én a szobahőmérsékleten felengedést nem szeretem, csak pár órával etetés előtt veszem elő az adagot a fagyasztóból, és legtöbbször még jeges, mikor felmelegítem (persze ezt én elég ritkán csinálom, mert általában a család többi tagja hajtja végre a műveletet, mikor én nem vagyok babaközelben).
2010. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért kérdeztem, mert tejbegrízt akarok neki csinálni anyatejből nem tudom hogy csináljam meg, ha nem szabad forralni. Van esetleg tippetek?
2010. márc. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!