Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan olvasszam fel a lefagya...

Hogyan olvasszam fel a lefagyasztott pépet?

Figyelt kérdés

Most készítettem pár adag vegyes zöldség pépet a 6 hónaposomnak, teszem be majd a fagyasztóba, de nem tudom miként lehet majd felengedni? Tehetem mikróba? (a tápszernek pl. nem szabad a vizet mikróban forralni.)

Vagy tűzhelyen olvasszam majd?


Amúgy szoktál főzni a picidnek mindig? És miket?:)


2010. jan. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már este, vagy reggel kivettem, és ebédre szabad levegőn felolvasdt, estleg betettem egy meleg vizes tálban. De tüzön is olvaszhatod, vagy mikróban is.
2010. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Leírnád hogy hogyan és miből készítetted a vegyes zöldség pépet?

2010. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

vettem 3 szál répát, 1 db céklát, 1 kisebb sütőtököt és 6 szem krumplit. Megmostam, feldaraboltam mindegyiket és külön-külön kevés vízben megfőztem. A céklát és a répát úgy 20 percig, a krumplit, sütőtököt 15 percig. Amikor megfőttek, egyesével leturmixoltam őket és kiraktam hűlni. Figyeltem rá, hogy mennyire sűrű a turmixoláskor a pép és ha nagyon sűrű volt, a főzőlevével higítottam.

Amikor kihűltek kis fagyasztós edényekbe tettem 1/3 rész krumplipépet és 2/3 rész céklát/répát/tököt.

7 adag kaja lett belőle.

385 Ft-ba került így 1 heti ebédje manónak. Nagyon nem mindegy. Bébiétel 220 ft a legolcsóbb.

2010. jan. 25. 20:35
 4/4 A kérdező kommentje:

természetesen megmosás után meg is hámoztam/pucoltam a dolgokat:)


amúgy nagyon érdekes, mert mindenféle ízesítés nélkül is nagyon fincsi kaják lettek!

2010. jan. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!