Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá tudnám valahogy venni,...

Rá tudnám valahogy venni, hogy később keljen a 15 hós babám?

Figyelt kérdés
A kislányom minden reggel fennvan 6-kor, de max. 6:30-kor, ezért nem is bírja ki délig, és emiatt sokszor még kétszer alszik, és olyankor este 10 körül alszik csak el. emiatt sokszor kialvatlan, de tovább ugyan nem aludna az istennek sem. Mit lehet tenni?
2010. márc. 25. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is korán kel,reggel 7 kor. De amióta hamarabb világosodik ő is kel a nappal reggel 6 kor.És nem is alszik vissza, viszont elpihenget még az ágyikójában egy fél órát.Ő délelőtt 11ig birja,akkor van alvás és csak mikor 13-14 óra körül van ebéd amikor felkel.De ő délután már nem alszik, és kibirja estig.Igaz mi este 7 kor fürdünk.

Sztem a reggel kelést nem lehet befolyásolni, viszont a napközbeni alvást lehetne kihúzni.

2010. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap 5 perccel később vedd csak ki az ágyából.
2010. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kisfiam is 15 hós és sehogy nem birok kitolni vele, ilyen korán kel, mit a lányod.

Próbáltam én később lerakni, 8 helyett 9-10, de nem bírja..

tegnap este is fél 10kor aludt el, éjszaka párszor kelt, 6kor fent volt, 1 órát küzdöttem velE, hogy aludjunk még és nagynehezen sikerült, de 8 előtt már fenn is volt, most meg dél óta szunyál..

nem tudom mit lehetne kitalálni, de minden barátnőm panaszkodik, hogy egyre hamarabb kelnek a gyerekek, mi meg uGYe még aludnánk:)

Próbáltad, hogy nem rakod le 2 szer aludni???

Gondolom igen..

Én nem engedem neki, hogy aludjon du, ilyenkor alszik másfél órát , majd megyünk nagyot sétálni, este meg játszok vele alvásig, hogy ne legyen nyűgös..

Kitartás NEKED IS!!!

üDV:A@G

2010. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod rávenni.

Próbáld minden nap icipicit húzni az időt. Én így csináltam: levegőztettem, amikor fáradt, megmosom az arcát, adok a kezébe valami érdekeset, bevonom a házimunkába...stb. Aztán szép lassan átszokott a napi 1 alvásra, ebéd után. Mostanában 6 körül kel és este 8-kor alszik el. De most átaludta az éjszakát, így már fél 6-kor jött ébreszteni.

A lényeg, hogy nem egyik napról a másikra fog átszokni és türelmesnek kell lenni.

2010. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszi mindenkinek! igazából a leírt praktikákat alkalmazom, főleg most hogy jó idő van, elmegyünk 9 körül sétálni, és akkor kihúzzuk 11-ig...szóval akkor csak így lehet.
2010. márc. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!