Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülötett lehet vinni Mei...

Újszülötett lehet vinni Mei Tai-ba? Használ valaki babájánál? Vélemyény?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapos kortól ajánlott. Úgy tudom, újszülöttet hordozókendőben lehet vinni.
2010. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen pici babánál én nem használnám,akkor sem,ha a gyártó ajánlja és divat.Neki még egyenesen kell feküdnie,hogy ne sérüljön a gerince.
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Az elsőhöz.Tegnap olvastam,hogy az egyik fajta hordozókendőt kivonták a forgalomból,mert megfulladtak benne a picik.A mózeskosár a legjobb.
2010. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Harmadikhoz : hol ovastál Te ilyet? Belinkelnéd?

Életemben nem hallottam még erről....

Amúgy a mei-tai-t a gyártók sem ajánlják újszülött kortól.

[link]

A legutolsó táblázatot nézd!

Amúgy természetesen a mózeskosár is megfelelő.

*L*

2010. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A hordozókendő nekem nem iagzán tetszik azt nem szeretném, a veszélyes hordozóról én is olvastam olyan vettem volna....

a CYBEX i.go kenguru ezt lehet újszülöttkortól de ennyi pénzem nincs sajnos még használtan is nagyon drága...

a mozeskosarat meg nem tudom vinni sétához, mert van egy fiam aki a pici érkezésekor lesz 19 hónapos és őt meg kocsiba vinném

Testvérkocsit meg 1-2 hónapra felesleges vennem, mert a nagy úgy is sétálni akar majd ha 100%-os lesz a járása.


nem tudom mi lesz... semmi nem jó :(

2010. márc. 25. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:

És Te tudnál linket küldeni erről a veszélyes hordozóról?

Keresgéltem neten, de nem találtam semmi ilyet.

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok!! :S

2010. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudok,de a kétfajta hordozó neve:sling rider és wendy bellissimo.Keressetek rá a neten
2010. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

itt van szó a veszélyről egy anyuka írta ki

ez meg a hordozó

[link]

2010. márc. 25. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kendőt hívtak vissza, hanem infantino hordozót. Az olyan oldaltáska jellegű.

Mindjárt a link.

2010. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sógornőmék vettek használtan egy újszerá testvérkocsit 30 ezerért. Ha pár hónapig is használják ugyanannyiért bármikor eladják. Én is megnéztem, a hátsó részt lehet fektetni, elől van egy kisebb ülés a nagy gyereknek amibe akármikor ki-be tud szállni.

Testvérfellépőn nem gondolkodtál még? Olyan sok másfél-két év körüli gyereket látok így utazni, szemmel láthatólag tetszik nekik.

Tudom, hogy nem szorosan a kérdésre válaszoltam, de ez jutott eszembe mikor a válaszokat elolvastam.

2010. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!