Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hónapos babátok miket...

13-14 hónapos babátok miket csinál már, beszél-e, mikor mit eszik, kisfiú vagy kislány, megy-e már stb? Hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom jövő héten lesz 13 hónapos, folyamatosan halandzsál, ami érthető az az anya,adom és a nem. :-) Már szépen jár egyedül, néha már szinte szalad. Naponta ötször eszik, már azt eszi amit mi,csak ritkán kap bébikaját. Nagyon kis huncut, sokat nevetünk, játszunk, imád pakolni. Most hogy itt a jó idő már sokat vagyunk a szabadba, minden délután játszótérre megyünk. Kétszer alszik még napközbe, az éjszakát átalussza.Egy kis tündérke,imáádom! Szép napot nektek!
2010. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha még szopizik, hányszor?
2010. márc. 25. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szopizik még, de már csak este, a reggelit pont ma hagytam el. És a tiéd?
2010. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi még szopizunk, reggel, este, délelőtt cicin alszik el, és még éjszaka 1x felkel egy pár kortyér.Most tanul menni,eddig mondta, hogy anya apa, de most azt sem. Azt eszi amit mi. Nagy huncut, mindent megért, ő is imád pakolni.Nagyon jól tudja, hogy mit szabad,de azért próbálkozik.Imádni valóak, ahogy nyílik a kis értelmük.Nagyon jól eljátszik egyedül is.
2010. márc. 25. 10:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi már csak 1x alszunk. Mi is nagyokat sétálunk mindég ebéd után. Kedvenc játéka most a kukucskálás, a bújócska.
2010. márc. 25. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg hihetetlen mennyire okosak. Tegnap pl elkezdtem énekelni az A part alatt című dalt neki, erre elment a szobájába és hozta a könyvet amibe benne van.Sztem most a legaranyosabbak, ahogy próbálnak utánozni meg ahogy magyaráznak. Én akkorákat röhögök rajta amikor elveszi a zsepimet és "fújja" az orrát meg amikor takarít. Hát csúcs. :-)
2010. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiú és 13 hónapos lesz a hétvégén..Még szopizik..elalvás előtt és cumi helyett is gyakran :( éjszakát nem alussza át...most meg főleg,mert jön a foga.Bújócskázik..már megy 9 hónapos korától és most felmászik mindenhová...édes nagyon..csak sokszon majd halálra rémülök ahogy billeg a magasban...A tesók nevének elejét..apa,anya,nem,de,baba,és a ló hangját mondja..és a saját nyelvén beszélget,amit én nem értek :)

Azt eszi amit mi..

2010. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!