Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alszik a babám, és van,...

Hason alszik a babám, és van, hogy 10-12 órát is egyhuzamban (éjjel). Minden reggelre kimegy a pelusból. Pamperst használok. Sokat pisil, mert tele van reggelre, de nem tudom, ha váltanék, akkor is átázna?

Figyelt kérdés
Talán a fiús anyukák többet tudnak segíteni, mert gondolom máshova pisilnek, mint a lányok. (Ezért van kitalálva lány meg fiú pelus) Vagy ajánlanátok??
2010. márc. 24. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én lányos anyuka vagyok,de hátha azért érdekel... :)

Szóval a Pampersnél nálunk is voltak ilyen problémánk, a Libero viszont bevált...

2010. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Pamperst használok,. Egyel nagyobb pelust vegyél.
2010. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kukacot lefele irányítsd:)
2010. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is fiús anyuka vagyok és a pampers nekünk sem jött be. Mi a Huggiest használjuk és azóta nem kellett éjszaka ruhát, lepedőt, stb. cserélni. Most 14 hónapos és 5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát! Amióta forogni tud, ő is leginkább hason alszik.

A.

2010. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Pampersről Liberóra váltás oldotta meg a dolgot. Kisfiú.
2010. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fiam van,a Libero jött be egyedül.11-12 órát simán kibír.
2010. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
és az én fiam is hason alszik.utolsó voltam.
2010. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekünk a libero nem jött be, ha meg egy számmal nagyobbat veszek, akkor meg attól félek, hogy azért megy ki, mert nagy rá. Egyébként a 3-as teljesen jó méret, nem régen használjuk. Szerintem még nagyon nagy lenne a 4-es.


Ja, lefelé van a kukija a pelusban :)))


Egyébként csak azóta megy ki, mióta ilyen sokat, és hason alszik. Míg háton aludt, semmi probléma nem volt a pampersel, csak szerintem nem tud annyit magába zárni.

2010. márc. 25. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3as Liberoval mi is átáztunk éjjel, végül a Huggies jött be hasonalvós fiamnál. A deredkát vedd szorosabbra picit, ha hason fekszik "összemegy" a poci és azért is kifolyhat.HAsználtok bodyt éjjelre? Az is sokat segít.
2010. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, bodyt mindig használok. Tudom, hogy az tartja a pelust. Majd lehet kipróbálom éjjelre a huggist, mert sokan ajánlották már.
2010. márc. 27. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!