Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belemennél a második babába...

Belemennél a második babába ha a férjed akarná, ugy hogy a lányotok csak 20 hós még?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 14:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

jövő nyárra tervezzük a megszületését max, tehát olyan nyáron már rajta leszünk a "témán".

szeretnék énis mégegy kisbabát nagyon, de másrészről meg már olyan jó hogy ilyen "nagy" a lányunk lehet vele menni nyaralni, most voltunk vele hétvégén 3 napot balcsin, 5 órát utaztunk és végig aludt, ott sem zavarta, hoyg idegen helyen van, nagyon szuper volt minden, és az jutott eszembe, hogy akkor jövő nyáronmegint nem lehet menni sehova mert a kicsi még csak pár hetes hós lesz,viszont a lányunk meg tisztára imád menni-menni mindig.

2010. márc. 24. 14:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Mindketten akartuk :) 15 hónapos baba anyukája, 10 hetes kismami :)

Szóval én belemennék.

2010. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az en fiaim kozott 18 honap lesz a korkulonbseg.

Neha kicsit izgulok, hogy milyen lesz ket pici-mini fiucskaval, de szerintem nagyon jo dolog a gyerekek szamara mindenkepp a kicsi korkulonbseg.

2010. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nyáron szülők akkor lesz 18 hónapos a fiam :)

Nem terveztük ilyen korán,de ha már jött... :)

De nagyon félek,hogy hogy fogok boldogulni!

2010. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szertnénk de sajnos az anyagi életünk nem teszi lehetövé!:(

2éves a kisfiunk neki meg van mindene de nehéz ebben az országban boldogulni!Talán 5év múlva igaz akkor is csak 30évesek leszünk a párommal!:)

2010. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha csak a férjem akarná, akkor nem:)

Nálunk én is akartam, és 24 hó van a kettő között. Én szerettem volna egyben "letudni" a pelenkázós, szoptatós-sehova se tudunk menni időszakot.:)

Nekünk jó így és szeretik egymást.

2010. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a kislányom kb 6 hós koráig azt mondogattam minden nap hogy azonnal testvért szeretnék. Bármikor bevállaltam volna.

Azóta már más a helyzet, amióta mászik, áll, kiabál stb a kislányom, szóval mióta mozgalmasabb napokat élünk, és már nem csak egy kis baba, azóta nem így vagyok a tesóval. Már többször voltam annyira kimerült,hogy mondtam a páromnak,hogy nem lesz soha tesó.

Persze nyilván lesz....de nem egyhamar. Most 10 hós a kislányom.

2010. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi pont ezért is várunk még a tesóval..megvárjuk,mig Megérti,ki is az a kistesó,Megvárjuk,mire majd Ő is szeretne (és persze,megkédezük majd,h Mit szeretne,öcsikét vagy hugikát,mert akkor "úgy"intézzük a dolgot,h teljesüljön a vágya:-)

addig is kiélvezzük,h 1 gyermekünk van,ezt éljük meg a lehető legmélyebben,kicsit kirándulgatunk,mert ha megint jönne a bébi,akkor megint várni kell a nagyobb kimozdulásokkal:-)

Én amennyire vágyom Babára,a Kisfiam miatt még ugyanannyira nem..Miatta,még Ő hagy legyen nekünk a Mindenünk...:-)

2010. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!