Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret 3 hós babám...

Miért nem szeret 3 hós babám sétálni?

Figyelt kérdés
Tegnap is kb fél órát voltunk lenn,mert felébredt és elkezdett sírni,pedig mindig próbálom kifárasztani megetetem és utána indulunk el.Nem szereti sem a cumit sem a cumisüveget,cicizik csak.Mivel próbálkozzak hogy ilyen jó időben tovább lent maradhassunk?Még az erkélyre sem tudom kitenni,mert szigetelik a házat és száll a hungarocel minden felé:(
2010. márc. 24. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy nagyon be van öltöztetve? Mivel kaja után mentek, esetleg nem böfiznie kell?

Nekem is sírt a babám séta közben, olyan 7-8 hónapos kora körül kezdte, akkor sikerült kicseleznünk azzal, hogy a babakocsira visszatettük a hordozót és abban vittem. Úgy tudott nézelődni. Aztán bejöttek a hideg idők, rengeteg ruha...az nagyon nem tetszett neki. Nekünk az overall sem jött be. Most, hogy nem kell annyi ruha elmerek vele hosszabb útra is indulni, de néha még hazafelé így is ki kell vennem a kocsiból. 11 hónapos a kislányom

2010. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Büfiznie nem hiszem h kell,de én is gondoltam rá h melege lehet,ma megpróbálom egy vékonyabb kabátban levinni.Az a baj hogy ha felébred akkor nem nézelődik hanem csak akkor nyugszik meg ha kiveszem a kocsiból:(
2010. márc. 24. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom sosem szeretett babakocsiban lenni, ezért beszereztem egy mei-tai-t, így megoldódtak a séta-gondok.

Most 10 hónapos, lassan már járni fog, úgyhogy már a mei-tai sem fog olyan sűrűn kelleni.

2010. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya addig ordított a babakocsiban, amíg nem tudott ülni. Utána már tudott nézelődni és nem volt tortúra a babakocsikázás. Az én lányom 5 hós és autóban is nagyon sír, meg a babakocsit sem szereti. :-(
2010. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyobb lesz akkor már nem fog sírni..
2010. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom utálta a mózest, végig üvöltött, nem sírt, üvöltött minden sétát. Persze kellett levegőznünk, így sokszor kendővel mentünk boltba, postára, stb. azt imádta. A babakocsizás viszont rémálom volt mindig. Volt hogy leszólítottak, hogy etessem meg a gyereket (amúgy husigombóc), meg adjak neki cumit, stb., én meg ki tudtam volna tépni a hajam. Már előre rettegtem, hogy mindjárt délután lesz és mehetünk sétálni. A végén már olyan helyeken sétáltunk, ahol nem voltak emberek. :(( Ez 4 hónapig ment így, de agyhalál volt. A kocsiban soha nem aludt még pár hetesen sem, mert csak hason tudott, de a mózesben nem, persze háton sem volt jó neki. Nem cipelhettem folyamatosan 4 hónapig, szóval fél órákra mentünk és végig sírt.

Aztán a dokink megengedte, hogy átrakjam sportkocsiba, és ég és föld a különbség. Ebből kilát és most már kezdi élvezni is. Az elején ebben is sírt néha, de nem folyamatosan, ma meg már hangosan nevetgélt, élvezte.

5 hónapos

2010. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!