Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret sétálni...

Miért nem szeret sétálni babakocsiban a 8 hónapos kislányom? Mit csináljak, hogy ne sirjon? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Vinném sétálni a friss levegőn, de amint beteszem a babakocsiba egyből elkezd sirni. Tegnap vettem már egy másik babakocsit, mert azt hittem azt nem szereti valamiért, de ebben is csak keservesen sir. El vagyok keseredve, mindenki csak megvető pillantásokkal néz rám az utcán. Mások meg boldogan tologatják a babájukat...
2009. márc. 10. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Adjal valami plusst a kezebe vagy kossel valamit a babakocsira, esetleg amikor beleteszed a kocsiba adjal egy kekszet is a kezebe. Hatra azt elragcsalja, es elfelejt sirni.

A ruhajat szereti, nem azzal van a gondja neki?

2009. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem addig sírt amíg nem látott ki. Ha fordítható a babakocsi tolás iránya akkor próbáld ki a másik irányból tolni.(bár gondolom ezt már próbáltad)Esetleg szerelj fel neki játékot.Ha cumizik vigyétek a cumit, esetleg olyan valamit amit nagyon szeret. Mással ne foglalkozz hogy mit gondolnak.
2009. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 9 hós és soha nem szeretett babakocsizni.A világon mindent kipróbáltunk már, de max fél óra,ez is ritkán és utána sírdogál.Most mi vagyunk ott hogy másik babakocsit veszünk.És marad az irigykedés, hogy más meg órákat sétál. Soha még csak el sem aludt benne.Szerintem a mi babáink nem fognak megváltozni:)
2009. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is igy volt,Náluk kiderült,hogy azért van,mert hasfájós volt a baba,soha nem tudott éjjel aludni,ezért a kocsiban altatták és ringatták.A baba összekötötte a fájdalmat,meg a feszültséget a mozgó babakocsival,képtelenség volt kimenni vele sétálni,mert rögtön sirni kezdett.Nálatok nincs valami hasonló? Ha igen próbáljátok meg kihagyni a babakocsit az otthoni elaltatási ceremóniából,lehet segit.
2009. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!