Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, cipő kérdés? Mikor...

Anyukák, cipő kérdés? Mikor vegyek cipőt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, szépen lépeget ha valamiben megkapaszkodik, de egyedül még nem megy. Ha babakocsiban van akkor kocsicipőt adok a lábára, de nem tudom mikortól kell neki megvenni az első igazi kiscipőt. Mert ha kint vagyunk az udvaron, és leteszem akkor a kocsicipőben lépeget.
2010. márc. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát itt az idő. Most már megveheted.
2010. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne adj rá cipőt,amíg egész biztosan nem jár egyedül is.Akkor is csak valamilyen puhatalpút.A cipő gátolja a mozgásban.
2010. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nekem is azt mondta a védőnő,hogy amíg saját maga nem megy egyedül,biztosan, addig ne adjak rá cipőt.Az a kis idő amíg kirakod a kocsiból addig nyugodtan lehet rajta a kocsicipő.fiam is 8 hónapos kora óta lépeget,de egyedül csak 13 hónaposan indult el,és csak rá 2 hétre vettem meg az első cipőjét amikor már többet mentünk kint is,és egyedül is szépen ment.
2010. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi járunk Dévény tornára és megkérdeztem a tornászt azt mondta, hogy csak abba az esetbe kell cipő amikor egyébként mi is hordunk, ez a legtöbb esetbe, ha kint vagyunk (lakásba ne) és olyan cipő célszerű ami ilyenkor még tartja a bokáját magasabb szárú és puha hajlékony talpú.
2010. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az oké, hogy bent nem adok rá cipőt, de nem tudom hogy mikor is kell az első cipő. A kocsicipő az egy gagyi, pár száz forintos, de kicsit félek ha abban áll , vagy kint lép egy keveset. de hát gondolom attól akkor nem lesz semmi baja.
2010. márc. 24. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy voltam mint te, kint sokszor leraktam baba kocsi mellett szépen lépegetett, de én féltem hogy a kocsicipőben felfázik mert csak vékony a talpa meg olyan kis bénán csámpásan állt benne.

Elmentünk a deichmannba, és most pont akció van, ha kettő pár cipőt veszel a harmadik ingyen van!

Próbáltuk ezekez a bőr kics magasszárú csizmákat, hát egyikbe sem ment bele a lába, végül egy nike tornacipő lett ami tépőzáras, elsőre bele megy a lába, nem kell fűzögetni, jól hajlik a talpa, szuper kis könnyű cipő.

Még jó hogy nem bőr cipőt vette, mert még néha néha négykézláb mászik, vagy elesik, és akkor a bőr cipő orra már le is kopott volna, így meg ennek gumi orra van lemosom és kész, meg a bőr zárt cipőben azért csak melege lenne már így ez vászon cipő szellőzik pont erre a tavaszi időre való. Már én sem csizmában járok.

2010. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!