Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a 9hós kisfiam...

Mi lehet ez a 9hós kisfiam fütyijén?

Figyelt kérdés
akkor vettem észre,amikor fürdetésnél hátrahúztam a börét,és ilyen fehér valami volt a börében.nem kosz vagy ilyesmi,nem lehet lemosni. kb 5mm-es.esetleg valaki más is vett észre ilyesmit?
2010. márc. 24. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen fehér pötty a kisfiam fütyijén. De nekünk egészen kicsi, mint egy pattanás. Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy kis váladék. Nem kell vele semmit sem csinálni, majd kifakad és elmúlik. De ha nagyon aggódsz vidd el a gyerekorvoshoz és majd ő megnézi.
2010. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
április közepén megyek vele dokihoz.addíg ráér,vagy most vigyem el?
2010. márc. 24. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen és az mondta nekem is az orvos, hogy majd elmúlik ne aggódjunk. Ha nem lesz nagyobb és nem látszik gyulladtnak akkor szerintem várj vele, ha változik akkor jobb ha orvoshoz viszed.
2010. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm!
2010. márc. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!