Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam fütyijén...

7 hónapos kisfiam fütyijén fehér foltok?

Figyelt kérdés
Amikor fürdésnél hátra húzzuk picit a bőrt, ameddig lehet, pici fehér foltokat látok a bőr alatt. Mi lehet az? Nem tudom neki kimosni, mert a letapadt bőr alatt látszódik, és odáig még nem enged a figymája bőre, nem akarom feszegetni neki.
2011. márc. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ne is feszegesd, nem kéne hogy berepedjen a bőr mert akkor úgy összeszűkül, hogy csak műtétel lehet segíteni. lehet a letapadt bőrt látod. ne húzd addig, majd 1 éves kora körül hátra fög menni és szépen ki tudod neki mosni!
2011. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mostanában volt pár kérdés erről, nekünk is van, én kérdeztem a dokit mi az...elmagyarázta, de csak annyi maradt meg bennem, h nem gáz, az onnan ki fog "gyülni" szépen ki lehet majd mosni... nem szabad nyomkodni, meg direkt piszkálni, az magától a bőr alá kijön, és onnan ki lehet mosni, v törlővel letörölni. nekünk folyamatosan van már kb 3-4 hós kora óta. most 9 hós múlt
2011. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem aggódok tovább! :)
2011. márc. 26. 22:04
 4/4 anonim válasza:
Az én fiamnak is volt, kb. ennyi idősen. Nekem is csak emlékeim vannak, hogy ez a fityma levelásának folyamata, és ezek a hólyagocskák kiürülnek. Akkor van gáz, ha elkezdenek begyulladni.
2011. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!