Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert mondjak, hogy 12 het...

Miert mondjak, hogy 12 het utan konnyebb lesz minden?

Figyelt kérdés
Olvastam itt par valaszban, hogy az elso 12 het utan konnyebb lesz minden de nem tudok rajonni, hogy miert. :) Kisfiam most jelenleg 6 hetes ezert erdekel a dolog. Mi valtozik meg 12 het utan ami konnyebbe teszi az anyasagot? Nagyon kivancsi vagyok.
2010. márc. 24. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
elmúlik a hasfájás elméletileg, érdeklődik már a világ iránt, kialakul kb a napirendje, te is belerázódsz az anyaságba... szerintem emiatt mondják általában.
2010. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a nővéerm,hogy 3 hónap után más lesz!És tényleg,ez ilyen megmagyarázhatatlan!Mintha abbol a kis esetlen kisbabából egy értelmes "nagybaba" lenne.Idővel Te is majd így fogod látni!Ez olyan jóóóó!
2010. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk annyiban lett könnyebb hogy összeszoktunk, nem paráztam már annyira a dolgokon, minden rutinosabb lett. Illetve a babák többsége (azt mondják) 3 hónapos korára átalussza az éjszakát, mondjuk az én lányom 4 hónapos de ő kel enni éjjel is. Meg 3 hónaposan már bátrabban mentem vele mindenhova. Jobban lefoglalják a játékai...

És a hasfájás is eddigre általában elmúlik. Ilyen kis apróságok, de összeségében sokat számít.

2010. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hónapban lesz túl a fejlődési ugráson,ami minden gyereket másképp érint.Van amelyik baba többet eszik,mások nyűgösebbek.

Az anyuka szempontjából...hát én kb. addig éreztem úgy,hogy húúú baasszus rohadt fáradt vagyok,ez a 3 hónap végére már jobb lett.

A baba is kommunikatívabb,képesebb a kompromisszumra.Mostanra már lesz rendszer a napirendjében,ha nincs,elkezdheted szoktatni.Már mosolyog,játszik.Szerintem könnyebb egy kicsit a 3 hónap végére.Aztán jön az ülnimégnemtudokdeszeretnék korszak,na az még egy kicsit nehézkes.

2010. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a sok valaszt. Most mar ertem. Haaat az tenleg nagy segitseg lesz ha elmulik a hasfajas mert sajnos szenvedunk tolle. :( Faradnak erzem magam en is pedig csak egyszer kell a pici fiam ejszaka 2-3 korul es este 8-tol alszik. A gond velem van sajnos utanna nem tudok visszaaludni hiaba vagyok hulla a faradsagtol. Igazatok van most meg nem koti le semmi jatek hiaba mutogatom neki, egy ideig bamulja aztan jon a keserves siras, hogy "anya vegyel fel es setalgass velem fel ala" :)

Koszonom megegyszer mindenkinek!

2010. márc. 24. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
elméletileg azért, amit a fenti válaszolók írtak. de. nálunk pl. az esldő 3 hónap elég rossz volt, utána még rosszabb lett, pont a 3. hónap betöltése napján reggel ébredéskor egy iszonyú bömböléssel ébredt, és semmi nem nyugatta meg, ringatás, cici, semmi....onnantól kezdve meg egy merő nyűglődés volt az életünk nagyon sokáig. ő egy ilyen állandóan nyűgös, soha semmi nem jó gyerek volt 1 éves koráig, onnantól jobb a helyzet. most meg jön a 12. foga, ismét visszazökkentün a régi kerékvágásba, hát már nagyon elegem van...nekem ez a kisbabás korzsak nemigen jött be, remélem, később már jobb lesz, bár ennél már csak jobb lehet. most meg kezdődik a dackorszak...pfff. 15 hós múlt.
2010. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!