Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál már 7 hós babátok?

Miket csinál már 7 hós babátok?

Figyelt kérdés
kúszás mászás stb.kíváncsi vagyok az enyém mivel van elmaradva:-(
2010. márc. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,nincs elmaradva.Az én lányom 1 hete volt 7 hós,nem mászik,nem kúszik,csak egy helyben forog.Egyenlőre még nem is "hintázik",nem emelkedett négykézlábra.Viszont sokat beszél.Baba,papa,apa,tá-tá,mama
2010. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 13-án volt 7 hós ő már egy ideje mászik, felül, és pár napja megkapaszkodik és feláll.Ez nem azt jelenti h el vagytok maradva, csak minden baba másképpen fejlődik.Itt a faluban ahol lakunk pl. van egy kislány 4 hós és van már 2 foga :) nekünk még egy sem!Ne aggódj!Ha meg rájön majd a dolgokra akkor azt fogod kérni h csak egy picit maradt volna még nyugton:):):)
2010. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő kora baba 36 hétre született.Hátról hasra fordul.Vissza nem,vagyis ritkán.(Már 2xduplán átfordult)Ül ha felhúzom,és kúszik hátra.Nincs még fog sem,csak rettentő sok nyál.Tudom hogy minden baba máshogy fejlődik de mégis aggódom,hogy elmarad valamiben.és itt ahol lakunk még fejlesztő sincs.
2010. márc. 24. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

ne aggodj!

Igaz az én fiam már 14 hónapos, de 7 hósan csak forgott, ülni sem tudott...

mászni illetve kúszni 12 hónaposan kezdett felülni magától meg 11 hósan.

Felállni is 12 hósan állt fel elöször.

Most még nem megy nem igazán érdekli még úgy veszem észre, lépeget egyet kettőt kapaszkodva és ennyi.

Ha a mászással nem lett volna elmaradva akkor most aggodnék hogy még nem jár, de tudom hogy ő a mozgásban le van maradva, viszont másban meg jobb, pl. sokat bezél már mindent megértet velünk, hogy mit akar felismeri az állatokat, a tárgyaket meg hasonló dolgok.

Egyik gyerek ebben jobb másik abban.


Ja és még mielőtt valaki leszólna hogy a gyereket orvoshoz kéne vinni, annak mondom több hónapon keresztül orvostól orvosig gy.tornásztól gy.tornászig jártunk semmit nem találtak, ő ilyen kis lusta fiú, de makk egészséges és ez számít!


Szóval nyugi nem vagytok még el késve

2010. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
20-án volt kisfiam 7mhós. Kúszik, még nem mászik, csak próbálgatja. Négykézláb rugózik. Beszél egész álló nap, mama, baba, apa, stb...De ne aggódj egy percig se, az én kisfiam is kb.1 hete kúszik, és egyik napról a másikra csinálja a dolgokat. A fog pedig annál erősebb lesz, minél később jön, mert több lesz benne az "anyag". Neki sincs még, csak látom, hogy kissé dagadt az ínye. Jó babázást, és tényleg örülj, hogy nem kell utána szaladnod, mert hamar eljön az az idő is, és akkor nincs megállás.:)
2010. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!