Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hó körüli babátok miket...

Csill79 kérdése:

11 hó körüli babátok miket csinál? Miket eszik?

Figyelt kérdés
Az én kislányom seggel mászik le az ágyról és nem fejjel:)Csak lesek,hogy milyen okos.Mondja,hogy baba meg vau-vau.Megmutat testrészeit,puszit ad.Mostanában szinte napról napra okosabb,olyan jó látni:)
2011. okt. 6. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is tolatva mászik le, testrészeket még nem mutat, apa, papa, mama, baba, ana (anya), memme, vau, hinta, kb.ezeket mondja! Napot, holdat, fát, virágot, lámpát,stb. megmutatja! Tapsol, zenére rázza a kis kezét lábát, mintha táncolna! Szinte mindent megeszik, még tejet, tojást nem kapott, mást nagyjából már megeszik! Amúgy most van szerintem abban az időszakban, amikor tényleg szinte napról napra új dolgokat csinálnak!
2011. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz 1 éves,ő is tolatva jön le az ágyról,kanapéról.Integet,puszit ad és küld is,leül,fel áll,le fekszik ha mondom,öltözködésnél segít,ha valamit kivesz és mondom visszapakolja.Mindent ért,hogy melyik a labda,baba,cica,lámpa,szék,fa,virág stb,stb..Szavakat még nem nagyon mond csak baba,mama és mindenre mutogat amit szeretne.Egyedül feláll,percekig áll magától és kb.20lépést tud menni teljesen egyedül.Tényleg napról-napra okosabb én is csak ámulok.
2011. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Mindent eszik már alányom,tejet nem rég kapott,kakaót is kóstolta,tojást is 11hós kora óta kap.
2011. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!