Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babának már adhatok...

7hós babának már adhatok karfiolt?

Figyelt kérdés

pl:csirkehússal turmixolva.

köszi


2010. márc. 23. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit durva. De van egy jó tanácsom bármilyen k.betűst adsz neki majd a későbbiekbe,az első főzőlevet öntsd le amikor felforrt,és új vízbe rakd főni,a puffasztó része az első vízbe van. Nekem védőnő ajánlotta,23hós a babóm és mai napig így csinálom és ténleg nem puffaszt. De lehet már neki karfiolt ennyi idősen?
2010. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát én is ezt kérdezem.....!

De azért köszi.

2010. márc. 23. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,szerintem még korai. Én nem emlékszem hogy ilyen korán adtam volna még neki ilyen nehéz kaját. Egy éves koráig krumplival sűritünk.Inkább még ne adj neki
2010. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már adom a babámnak, 6,5 hónapos, többször evett már csirkemellel, répával összeturmixolva, nem fújja föl, igaz, hogy soha nem volt hasfájós.
2010. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor egyenlőre még nem adok,majd pár hónap múlva!
2010. márc. 23. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 7 és fél hósan adtam neki karfiolt. Szerintem semmi baja nem lesz tőle ha egy rózsát beleraksz a főzelékébe. Én is úgy csináltam hogy krumpli,répa, brokkoli, és egy rózsa karfiol. Semmi baja sem volt tőle. Megpróbálhatod!
2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 7hónaposan adtam már a lánykámnak.Nem volt semmi baja,nem fájt a pocija se tőle.De az egy jó ötlet amit az első válaszoló írt,hogy az első főzőlevet le kell önteni... Ezt én is hallottam már.
2010. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is adtam neki 7 hósan, de üvegeset, abba nem sok van, és nagyon szereti ezt az izt. Egyébként a védőnő is mondta hogy lehet adni úgy, hogy a kisebb rózsákat, a szárát nem.
2010. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!