Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karalábét, karfiolt mikortól...

Karalábét, karfiolt mikortól adhatok babámnak? Mikor és hogyan kell a glutént bevezetni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a kisfiam 9 és fél hónapos,tegnap kapott először karalábét egy keveset.a glutén bevezetését én úgy csináltam,hogy kiflivéget,kenyérhéjat adtam neki,8 hónapos kora körül.
2010. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kbetűsökkel óvatosan, kb 8 hónapos kortól, de ha nagyon puffasztja várj vele még egy hónapot. A vasat pótolhatod, főtt hússal, heti egyszer máj, ás heti egyszer tojássárgája.


Glutén: 8 hónapos kortól ajánlják most, mert így állítólag kisebb az esélye hogy allergiás lesz rá később. Kiflicsücsök, és a főziket sűritheted liszttel, lehet kapni különféle pelyheket (tönköly, 3 mag, köles, zab, kukorica, rizs) és ezekkel változatosan tudod variálni az étkezését, csinálhatsz tejbegrízt rizsstejjel, anytejjel, zabtejjel,.....

2010. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha puffasztó ételt főznél, a főzővízbe tegyél pár szem egész köményt, és a főzővizet ne használd fel a főzelék elkészítéséhez. Én is így csináltam, soha nem fájt a hasa a babámnak.
2010. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!