Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki két hónapos babával...

Van aki két hónapos babával nyaralni indult?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem, hacsak nem valami nagyon közeli helyszín... de oda meg minek.
2010. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mi tavaly nyár elején hosszú hétvégéztünk 2,5 hós babánkkal, nem welness szállodába voltunk mert sok értelme nem lett volna.Ilyen város és környék nézős sétálgatós pihenés volt.Rengeteg cuccot vittünk a babának...mivel anyatejes volt így az etetés nem nagyon okozott gondot (parkba stb megoldottam) Egy tápszeres babával már nehezebb. Ha ilyen fürdőzéses jobban pihentetőbb nyaralást szeretnétek akkor szerintem még várjatok mire kicsit nagyobb lesz.

2010. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi voltunk,11 hetesen.Mivel eleg nyugis babam van igy megtehettem,nem sok vizet zavart :-) .Evett ,aludt,nezelodott. Szerintem,mindenkepp baba es mama fuggo ,vagyis hogy mennyire vagytok rugalmasak.
2010. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21.06os vok.

Mivel szoptattam igy nem volt gond az eves,amugy meg csak babakocsit vittunk,mert vagy abban vagy a napozoagyon volt el a tengerparton.Furdetni meg a csapban furdettem :-)))

2010. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon jó volt!!! Májusban szültem, és július végén nyaraltunk 2 hétig a Balcsin. A pici csak evett és aludt, és persze a kajcsival sem volt gond, mert szopizott :). Sokat kirándultunk, nagy segítség volt a kenguru és a kisméretű babakocsi! A Balatonban nem fürödtem, de ez csak az én dilim volt, mert féltem, hogy a hideg víztől elapad a tejem... :)
2010. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két és fél hónaposan Horvátországba mentünk vele, 600 km-t autóztunk, amit Ő egy megállással igaz (szopizni álltunk meg), de átaludt. Szuper volt, kislányom csak evett és aludt, tök nyugodt volt, és Mi is kipihentük magunkat. Ő is szopizott, így könnyű dolgom volt az evéssel. Persze, a "fél lakást" elvittük magunkkal. :-))
2010. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!