Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami taktikátok, hogy...

Van valami taktikátok, hogy babátok átaludja az éjszakát? Ha éjjelre tápszert kapna, nem aludna többet, mint a tejcitől? Üvegből eszik, nem szopizik. Nagyon kivagyok már.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy egy baba mikortól aludja át az éjszakát. Ezt nem tudod siettetni. Ha úgyis üvegből eszik, beszéld meg az apukával, hogy felváltva keltek fel hozzá.
2010. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém ugyan tápszeres, nem tudom, mennyire van összefüggés, lehet, hogy csak szerencsénk van. 3 hós korától nagyon szépen alszik éjszaka. 19.30-kor utolsó etetés, és reggel 7.30-kor én ébresztem, és reggeli. Nekünk az is segített, hogy pici fogdosható játékokat szerkesztettünk a kiságy oldalára, ezeket imádja, dünnyög nekik, markolássza őket, és így elalszik... ez is számít.
2010. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja a tapszertol ataludni az ejszakat. Az en kisfiam szopizik es tapszert is kap utanna de nem alussza megsem at az ejszakat. Van ugy, hogy csak tapszert kap este mert nincs eleg tejem de megsem alszik tovabb. Mi ugy oldottuk meg, hogy a ferjem penteken ejjel etet mert szombat, vasarnap nem dolgozik, igy en is aludhatok egy jot.
2010. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó ötlet, hogy etesse apa is. amúgy a tápszert elméletileg tovább tart megemésztenie, ha úgyis kap, akkor érdemes azt adni neki estére.
2010. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom apa dolgozik és este fáradt,így a felváltva dolog nem nagyon szokott működni.Mennyi idős a babád?Nálunk a tápszer nem oldotta meg ezt a problémát.Most 7 hónapos és amióta naponta 2× kap főzit azóta alszik jobban,de még így se az egész éjszakát.
2010. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, vagyis a tápszertől tovább aludt. Onnan tudom hogy mostanában elutasitja a cicit és tápszert kap. Egyébként nálunk az is bevált ha este fürdés előtt tejpépet kapott és fürdés után még szopizott rá. Minden baba más, de azért kipróbálhatod.
2010. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam ugyanúgy felébredt éjjel a tápszertől,amit védőnői tanácsára kezdtem neki adni,csak emiatt gyorsan abba is hagyta a szopizást:(

2010. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!