Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Chicco Bébi...

Használt valaki Chicco Bébi parfümöt? Mire jó ez és milyen illata van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Pénzkidobásra jó, másra nem. Egy kisbabának nincs szüksége parfümre, sőt még igazán illatosított fürdetőszerekre se. Eleve finom, babaillatuk van!Az illatanyagok komoly allergiát okozhatnak az arra érzékenyeknek, kísérletezni is kár!
2010. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Most láttam egy baba-webáruházban, azért kérdeztem mert még sosem hallottam ilyenről!

2010. márc. 23. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ez halálosan komoly?????????????Babának parfüm????????????????????Hát nem ez a legédesebb illat ami most körüllengi a drágámat?????????Nekem nem kell.Az é babóm mindig illatos-babó illatú.
2010. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Komoly bizony!

[link]

2010. márc. 23. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, már megérte láttam a saját szememmel : )
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár hiszitek, akár nem, én éppen baba parfűmöt keresek a fiamnak. A drágám imádja kenceficézni magát, és az apja parfűmjét is elkezdte használni. Ekkor gondoltam, hogy akkor inkább baba parfűmöt vennék inkább neki, minthogy az apjáét használja.

Esetleg tudtok ezen kivűl más baba parfűmöt is? Nem nagyon találok, sőtt, eddig mást nem is találtam.

2010. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!