Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés volt nektek...

Milyen érzés volt nektek amikor babátok 1 éves lett?

Figyelt kérdés
Egész nap ez járt a fejemben, hogy az én kis babám már 1 éves és szinte lepergett előttem ez az 1 év. Vissza olvastam a kórházban kapott szüléses papírt, annyira meghatódtam de közben a hideg is kirázott :) Hogy voltatok ezzel? Nektek is ilyen furcsán jó érzés volt?
2010. márc. 23. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

mintha én kérdeztem volna, nekem is olyan fura volt, örültem is meg büszke is voltam, de valahogy fájt is a dolog. Meg is sirattam az elmúlt egy évet, hogy vége a baba kornak, már egy kisember anyukája lettem. Én visszaolvastam az egy év alatt és a terhesség alatt írt teljes füzetnyi naplót. Már előtte nap az járt a fejemben, hogy ilyenkor már hogy szenvedtünk.

De a buli nagyon jó volt, nagyon élvezte és mi is.

Szóval tényleg fura érzés, de azért jó!!! Üdv

2010. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom holnap lesz 1 éves. Én vissza pörgettem azt a hetet. 6 nappal tovább maradt bent :-) már nagyon nehéz volt. Az első pillanat jut eszembe amikor megláttam őt. Akkora hangja volt! :-D Milyen picike volt most meg már igazi kis csajszi. Boldog vagyok de egy kicsit szomorú is. Gyorsan el telt ez az első év.
2010. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fura volt szinte elröpült az első év..meg röhej, hogy én egy kisember anyukája vagyok. Most már másfél éves és éppen tegnap gondolkodtam az udvaron azon, hogy tavaly ilyenkor még járni sem tudottt, most meg fel-alá szaladozik és motorozik.
2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is furin éreztem magam,hogy milyen gyorsan elrepült az első év,persze büszke is voltam rá,hogy milyen szép és okos, ügyes nagyfiam lett:D.Mi is jó buliztunk,és ment tovább minden.Azóta már 1.5éves is elmúlt,repül az idő,és sajna lassan vissza kell mennem dolgozni:(,na ez nagyon rosszul érint:).

Üdv

2010. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én is egésznap másról sem tudtam beszélni,még aszt is el felejtettem hogy szent este van,mert másról sem tudtunk beszélni csak arról milyen is volt mikort ott volt az idő ,hogy megszülessen a kicsi drágaságunk ,hogy milyen is volt szavakba nem nagyon lehet le írni,pláne hogy dec 24-én született,dupla ünnep volt számunkra az a nap és hogy milyen gyorsan elröppent eggy év,most 1,5 éves ma kapta meg az oltást is,boldogok vagyunk hogy ő van nekünk,és mindennap boldogság az életünk vele!
2010. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen jó érzés volt. A kicsi lányom 12.-én volt 1 éves.

Mikor megszületett inkubátorba került és meg sem foghattam aznap.

Megígértem neki, hogy míg én élek ezen a napon mindig együtt leszünk majd nagy korában is.

2010. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, akkor nem csak engem érintett meg a szülinap. Nem tudom a többi is ilyen lesz-e vagy az idő elhalványítja valamelyest az emlékeket!
2010. márc. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!