Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt fel babátok?...

Mikor állt fel babátok? Mennyi idős volt? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt. Nagyon édes volt, bementem a szobába és állt a kiságyba és vigyorgott:-)
2011. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nem szólok érdemit hozzá, de ez engem is érdekel. Az én kisfiam most lesz 10 hós és végülis ha megfogom a kezét vagy kicsit segítek neki akkor feláll, de még a kapaszkodós állásra nem jött rá :)
2011. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a nagyobbik 10 hónapos volt szintén a kiságyban, mint az első válaszolónak. A kisebbik még nem volt 7 hónapos, ő pedig apa lábán, miután apa azt mondta neki: "na, felállni még biztosan nem fogsz, pedig nagyon erőlködsz, de ahhoz még erősödnöd kéne". Nem lett igaza:-)
2011. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt mikor felállt. Nagyon édi volt, épp az auchanban vásároltunk, és felhúzta magát a hordozóban állásba. Aztán otthon is mindenbe amibe megkapaszkodott, felállt. Nagyon jó érzés volt. Ennek már több mint egy éve. :) Kíváncsi leszek a kistesó(4,5 hónapos) hogy fejlődik majd. Eddig ugyan úgy mint a "nagy".

:)

2011. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az én lányom ma állt fel. :) Először. Feküdtünk a földön és a két kezével megtámaszkodott a combomon utána fel térdelt és úgy nyomta ki magát. :) Nagyon aranyos volt olyan jó érzés fogott, el, hogy az én nagy lányom már megpróbálkozott az állással. :D

Most 7 és fél hónapos.

2011. júl. 5. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont 8 hónapos volt, a mászással együtt kezdte el. Elmászott az ágyig, felkapaszkodott és felállt. Onnantól két hétig nem is játszott semmivel, csak egész nap ácsorgott, aztán elindult kapaszkodva.:))
2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt. odamászott a nappali kisasztalhoz, feltette a kis kezét az újságtartóra, feltérdelt, felkapaszkodott az asztalba és felállt. megmozdulni se bírtam a döbbenettől. pechére mert 10 másodperc múlva úgy dőlt hátra mint egy zsák. 3-4 napig az ment aztán már elég bátor lett és elég stabilan megállt, mindenhol felállt ahol volt egy kis kapaszkodó :)
2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos volt, amikor este fél 11-kor úgy döntött, h nem alszik, el volt a kiságyában és egyszercsak feláltt, hát akkor ott hirtelen ijesztő volt, mert még a felső részen volt az ágy. Nem gondoltam akkor még, h egyszercsak feláll. Na egyből le is tettem, még akkor este, utána viszont a kiságyba nem csinálta, csak kiságyon kívül.
2011. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont betöltötte a 6. hónapot,amikor é feküdtem a földön mert játszottam vele. Azután az ágyra felraktam a játékot és rajtam kapaszkodva felállt hogy elérje. Nagyon édes volt. Jövőhéten lesz 1 éves, de ma megette az első sok lépését, mert át sétálta a szobát ami kb 4,5 méter. Ezek a dolgok a legcsodálatosabbak.
2011. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 honapos volt a kisfiam, a szivacsszonyegen a szofaba kapaszkodva allt fel. En kint teregettem, majd`fraszt kaptam annyira megijedtem, eldobtam a ruhakat es rohantam be, hogy nemszabad nemszabad! Ugy megijedtem, hogy elesik...:-(
2011. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!