Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha csak bébiétel konzervet...

Baj ha csak bébiétel konzervet kap?

Figyelt kérdés

Abszolút nem tudok főzni, próbáltam,de elutasította, nem ízlett neki, és nincs is időm rá.

Most télen még gyümölcsben is azt kapott,persze ha kijönnek a gyümik,azt majd kap frisset.

Én is csak fagyasztott dolgokon élek...


2010. márc. 23. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nehezen fogja utána megszokni az otthoni kajákat és a házi főztöt, de mondjuk ahogy írod házi koszt sincsen nagyon nálatok. Amúgy nem nagy idő felrakni krumplit főni.

A többbi zöldséget megfőzve le lehet fagyasztani és amikor kell csak elővenni egy kockát és a krumplihoz dobni. Vagy többfajta kockát összekeverni.

2010. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Hát az anyósom próbált bűntudatot kelteni, de mivel nekem sem ment nagyon, kötöttem magammal egy egyességet, ha tudok főzök, ha nem akkor meg kapja a bébiételt...teljesen megfelel, aztán majd egyévesen kaphatja azt amit anya meg apa eszik....gyümit úgyis majd adsz neki, abból talán jobb a friss, de most az sincs nagyon

Ismerek még anyukát aki csak bébiételt adott, neki sem volt ideje, megmondta, h neki nem megy és kész....miért lenne ez baj.....lényeg h neked jó legyen!

Egyébként meg ember legyen a talpán, aki minden nap külön trutymákol valami bébiételt és még a családnak is főz, takaít, mos...mese habbal!

2010. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt, több időd jut a babádra és a kajája is biztonságos. Ha anyagilag meg tudod engedni, akkor nyugodtan.
2010. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mese, nem mese, én azért igyekszem :) Persze nekem sem sikerül mindig, olyankor egy héten 1-2 alkalommal kap üveges bébiételt, baja nem lesz tőle. De egy picinek, 6-8-10 hónaposnak nem nagy kunszt főzni, tényleg. 2 db krumpli+répa vagy mittudom én :) ehhez nem kell nagy főzőtudomány :)
2010. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is csak bébiételt adok, mindenfélét, szereti őket, és szépen fejlődik, nem hiszem, hogy baj lenne belőle.
2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem a meséből pottyantam, de én főzök magunknak és ha olyan amit nem ehet meg 1 éves lányunk akkor neki is külön. AMíg pedig nem azt ette amit mi addig kétfelé főztem. Pedig nem vagyok szuperanyuka :) Nehéz lesz átállnia a házi kosztra, ha pedig bölcsibe vagy oviba megy neki lesz rosszabb. A gyümi az jó dolog, nemsokára úgyis jön majd a gyümölcsös szezon.
2010. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen baj, de előbb utóbb úgyis ennie kell rendes kajcsit is. Megbízható helyen fizess elő ebédre, és próbálgazsd azzal, hátha ízlik majd neki. Sok szerencsét.
2010. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én már a 2. gyermekemnek főzök külön. Nem tudom, ki hogy van ezzel, de sajnálok egy egyszerű bébiételért kiadni 2-300 Forintot, amikor töredékéből kijön neki a bébiétel. Tényleg nem kell hozzá művészet, sőt a sem baj, ha szétfő egy kicsit. Csak egy kis fantázia kell, de ahhoz meg ott az Internet! Húslevest lehet 2 napra is főzni, sőt bébiételt is el lehet tenni még másnapra!

Én például imádom meglepni a családot finomságokkal, szinte minden nap főzök, nekem ez a kikapcsolódás, illetve a sütés.

2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én főzök neki minden nap, viszont nem tutujgatom 24 órában.

Ha olyan baba lenne, aki igényli a folyamatos szórakoztatást, akkor biztosan üvegest kapna, és attól is szépen felnőne. Nincs ezzel semmi gond.

2010. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Válaszoló, Én se vagyok szuperanyuka. De igenis mindennap főzök magunknak is meg a picinek is, ez mellett takarítok, mosok és júniusban fogok végezni az egyetemen. Tehát tanulok is, szakdogát írok. És mégis meg tudom csinálni.
2010. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!