Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiamnak mit...

Pinky1981 kérdése:

13 hónapos kisfiamnak mit készítsek brokkoliból, karfiolból?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én utoljára főztem 2 krumplit, melléfőztem 3-4 kisebb brokkilirózsát, pirítottam/pároltam egy kicsi darab csirkemellet és csirkemájat (picit befűszereztem őket sóval, borssal), mindezt összeturmixoltam annyi tejjel és vajjal, hogy főzelék állagú legyen. Kislányom imádta, és kb. 20 perc alatt megvolt.
2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 hónapos lányomnak a brokkoliból levest szoktam csak rizzsel dúsítom, a karfiolból pedig szintén vagy levest /jó sűrűre, sok répával/ vagy rakott karfiolt. Azt eszi amit mi. Te külön főzöcskézel még 13 hónaposodnak?
2010. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakott karfiol, brokkolikrémleves (krumplival főzöm össze, aztán turmixolom így majdnem főzeléksűrűségű lesz), rakott brokkolis hús. Mindent úgy csinálok, hogy nekünk is finom legyen és ő is ehesse. Brokkolis, karfiolos krumplipűré fasírttal..most ezek jutnak eszembe.
2010. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!