Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában kereszteltétek...

Milyen ruhában kereszteltétek kisfiatokat?

Figyelt kérdés
Májusban lesz a keresztelő, de ruhaügyben tanácstalan vagyok
2010. márc. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős lesz akkor? Keresztfiam 1éves volt, kis fehér ing, egy elegáns gatyó volt rajta, szeptember elején volt.
2010. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos lesz
2010. márc. 23. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem akartam kis öltönyben kereszteltetni, egy világoskék együttest vettem neki, a nadrág levasalva, kis csíkos póló, ez a csíkos rész visszaköszönt a kabátka belsejében, és volt hozzá egy sildes-szerű sapka.

Ünnepélyes is volt, de nem öltöny, nagyon édes volt benne.

Akkor 9 hónapos volt.

Szerintem a fiad még kicsi, nyugodtan adhatsz rá egy vastag ünneplő rugit, fehéret, a templomban úgyis nagyon hideg van, még nyáron is, és szép takaróba betekered.

2010. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!az enyem is annyi volt akkor mikor kerszteltuk,es egy szep nadrag mellenykevel egyuttes volt rajta,ez ilyen kantaros volt,jobban nem tudom elmondani...:))de azt mi varrattuk,ha erdekel irj privit es kuldok kepet!puszi Gy
2010. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 3,5 hónaposan volt a keresztelője.

Ilyen ruhája volt: a legfelső garnitúra, nagyon cuki volt benne.

[link]

2010. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pont mint a 13:10-es:))

csak 7 hetes volt a fiam. július elején volt a keresztelő.

2010. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan kereszteltük, fehér plüss rugdalózó, hozzáillő kiskabát, tutyi és sapka, fehér macival volt minden egyes darab hímezve. Ezt később is hordta, pl. orvoshoz.
2010. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!