Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a teát?

Hogyan csináljam a teát?

Figyelt kérdés
1 hónapos múlt a kislányom pénteken,és nem iszik-eszik semmi mást csak a tápszert,mert nincs tejem.néha látom rajta hogy kivan száradva,főleg amikor sírós volt,de a vizet kiköpi.teát lehet még neki azt hallottam,de hogyan csináljam meg?mennyi vízbe tegyek egy filtert,milyen teát vegyek,gyümiset vagy simát,hogyan ízesítsem?
2010. márc. 23. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben, Rossmann-ben, Tesco-ban is vannak babateák, én HIPP teát szoktam venni. Eleinte nagyon gyengén csináld szerintem, kevés porral.
2010. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

nehogy sima teát adj neki!!!

hippnek létezik édeskömény teája,az 1 hetes kortól adható ha jól emlékszem. vagy mecsek teát, de a rendes filtereset véletlenül se!!!

2010. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha filteres teát veszel,akkor épp csak addig márts a filtert a vízbe,míg egy kis színe nem lesz,nagyon gyenge teát csinálj.Kamillateát.

Gyümölcsteát még ne!

Vagy van gyógyszertárban Hipp 1 hetes kortól granulátumos tea.Azt nagyon egyszerű elkészíteni,de azt hiszem cukros.

2010. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vagy mecsek baby teát adj neki,vagy van még a dm-be bio babylove édesköménytea,én azt is adtam neki ennyi idösen,csak nagyon gyengén,csak 1-2percre tedd bele a filtert,de lehet a gyógyszertárba ánizstermést is kapni meg édesköménytermést is,és abból is csak pici kell,és le kell önteni forró forralt vizzel,azt is csak pár percig kell benne hagyni!

Ha igy naturan nem izlene esetleg neki,akkor 100ml-hez tehet egy csapott mokkáskanálnyi cukrot,én tettem bele,mert ugy fogadta csak el,nem lesz töle semmi baja,a fogakra sem káros,mert az már az anyaméhbe kialakult ugyis,és ha igy cukorral adod neki,akkor jobban tud kakilni is,ezt nekem a dokink mondta!:)

De instantokba is van kamillás és édesköményes is,azt is adhatod neki nyugodtan!

2010. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem is tudtam hogy van baba tea,ilyenkor arra gondolok,milyen anya vagyok én!ellenben ha megpróbálkozom a köményes teával,az jó a pocak fájásra,úgy tudom,akkor megpróbálhatom abba hagyni az infakolt,mert nagyon hasfájós volt és csak az segített rajta,azóta folyamatosan adom,vagyis néha elhagyom,kiváncsi vagyok fáj-e még a hasa,de teljesen nem merem abba hagyni,mert azt 4-5 napig adni kell akkor újra mire tényleg használ
2010. márc. 23. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet nekik filteres teát is adni!Csak nagyon gyengére kell csinálni.Nálunk mikor hasmenése volt a babámnak,nem ihatott a doki szerint semmi mást,csak feketeteát,gyengére főzve.
2010. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne adj neki édeskömény teát.Kamillateát,csak ne túl sokat,mert szárít.Nekik még nem olyan nagy a folyadékigényük,az én lányom is tápszeres,3 hós koráig nem ivott folyadékot a tápszeren kívül,onnantól kezdte el.
2010. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért ne adjon neki édesköményt? a hipp édeskömény tea kifejezetten hasfájásra van. a sima filteres tea meg szutyok, ráadásul tein van benne, mivel tea...
2010. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!