Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a kömény...

Hogyan csináljam a kömény teát 2 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Az édeskömény ugyanaz mint a háztartási köménymag?
2009. szept. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kapni édeskömény teát kifejezetten babáknak. Pl: Babamosoly. Drogériába, gyógyszertárban kb:500ft
2009. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!De akkor most ugyanaz a kettő vagy sem?És ha én főzni szeretném akkor hogyan kell?
2009. szept. 28. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz!Anno én is vettem(gyógyszertár,édeskömény mag)és főztem:egy evőkanál édesköményt tettem egy teaszűrőbe és leforráztam,szép lassan csorgatva a forró vizet.( én kamillával is szoktam kombinálni)
2009. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz.

Nekem Anyukám a gyógyszertárban vette az édesköménymagot.

Viszont több anyuka is panaszkodott, hogy a szoptatós teák édeskömény tartalma miatt pocakfájós a babája.

Nekünk sem jött be a kömény, úgyhogy én ánizsmagot veszek a fiamnak és abból csinálok teát.

2009. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi. Tényleg nem ugyanaz. Kimentem a konyhába és megszagoltam a maradék édesköményt :) Tényleg nem olyan, mint amit a főzelékekbe teszünk!

Mégegyszer bocsi.

Viszont tényleg nem vált be nekünk. A kamillától meg olyan hasmenése lett, hogy csak na... :)

2009. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!