Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a csípőtornát...

Hogy csináljam a csípőtornát a babámnak? Nem oko

Figyelt kérdés

Voltunk ma az ortopéd orvosnál, aki azt mondta hogy mivel kötött a csípője a 6 hós kislányomnak tornáztassam. Eddig is tornáztattam, ameddig engedte a lábát széttenni. Csak hát ez kevés, ezzel nem oldok meg semmit azt mondta a doki.

De nem merem szétfeszíteni a lábát! Félek, hogy gondot okozok a babámnak ha nem jól csinálom. Vagy ezt nem lehet elrontani.


2011. máj. 23. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad el? 6 hónapos vagy hat hetes? Ha hat hetes adj rá terpeszpelust. Ha hat hónapos akkor sürgősen nézesd meg máshol is, mert nem normális hogy ilyebn idősen még gond legyen, és nem elég a torna.
2011. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, eleinte utálják. De erőltetni kell, különben nem használ. Nyomd fel egészen a hasához mind a két lábát behajlítva, aztán a bokájánál fogva húzd szét, majd le. Békaúszásnak mondják. Ha jól csinálod, akkor pukizni is fog tőle, a hasának is jót tesz.

Szerintem az időpont sem mindegy. Ha nagyon álmos, nem lesz együttműkődő, ha evés után csinálod, bukni fog tőle. Nézz a szemébe, és énekelj neki közben, játéknak kell felfogni! Nekem azt mondták, hogy napi 5-ször csináljam, de kb. 2-3 alkalommal csináltam, már attól is elmúlt.

2011. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!