Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hanem eszik 3 óránként?

Baj, hanem eszik 3 óránként?

Figyelt kérdés
ma hoztuk haza a kislányunkat a kórházból,ahol azt az instrukciót kaptam,hogy 3-4 óránként kajálnia kell.délelőtt nem nagyon aludt,utoljára 2-3körül kajált,és már fél nyolc,de nem tudom egyszerűen felkelteni semmivel,hoy egyen.taácstalan vagyok.normlis ez??
2010. márc. 22. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
baj.Az már öt óra evés nélkül.leesik a vércukorszintje, ami nagyon káros.vagy próbáld álmában megetetni, van akinek sikerül, vagy valahogy ébreszd fel.
2010. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát. Még nagyon pici. Most még inkább ébreszd fel legkésőbb 4 óránként napközben. De pár hét mulva, majd ha ő akar enni, jelezni fog. Este meg hagyd aludni. Most felkölteném, Nehogy összekeverje a nappalt az éjszakával ha már 3 óra óta alszik..
2010. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sárga a babád? ha igen, mindenképpen fontos lenne, ha legalább 3 óránként szopizhatna. Ha máshogyan nem megy, próbáld meg levetkőztetni, akkor valószínűleg felébred, akkor megszoptathatod! Ő még nagyon pici és ha még sárga is, akkor aluszékony is.
2010. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj lenne megetetni. Nekem mindig azt mondta a gyerekorvos, hogy kezdjem el átöltöztetni akkor csak felébred.
2010. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül a fürdetésre megjött a hangja,bekajált végre,majd éjszaka is felébredt 3 óránkéént kajcsizni,ahogy kell.tegnap nem aludt délelőtt a kórházban,és a fülét is akkor szúrták ki.lehet sok volt neki egyszerre.azért ma megkérdezem a doktornénit,bár nagy baj nem lehet,nem sárga,reggel bezabálta a 80!grammot,pedig 30-40 körül evett eddig.azóta meg horpaszt:)köszi mindenkinek
2010. márc. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!