Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ma 3hós kb 1 hete...

Kisfiam ma 3hós kb 1 hete kevese3bbet eszik kb 4 óránként de akkor sem a teljes 150ml hanem csak 80 100-at. és alig alszik, amikor fent van ugy nyög mintha kakilni kéne. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
kakilnia nem kell hisz minden nap kakil 1x 2x rendszeresen.ja és tápszeres:
2008. aug. 26. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi a nyögés csak játék! Az én kislányom 5 hónapos és kb. 2 hónapja ezt csinálja, ha beteszem a pihentetőbe. Amikor kiveszem boldogságtól sugárzik az arca és nevet. Arra gondolok, hogy igy fejezi ki magát, hogy nem akar ott ülni. A kakilással nálunk sincs semmi baj. Minden percet vele töltök, még a főzéskor is mellettem van, de nem akarom elkapatni, hogy állandóan a kezemben van, ezért ültetem bele a pihenőbe.
2008. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ugyanez (volt) a helyzet. Remélem, hogy már kijöttünk belőle. A lényeg, ha fejlődik és egyébként a nyögések ellenére jókedvű, semmi gond, szerintem ebben a korban átesnek ezen a babák. Az enyém is ugyanilyen idős volt, amikor kicsit visszavett. Mi naponta mérjük a súlyát, ebben az időben több napig stagnált, aztán volt egy nagyobb megugrás. Most 14 hetes és megint többet eszik és naponta mérhető nagyobb súly. :) Ne aggódj.
2008. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!