Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a babám és nem tud...

Hasfájós a babám és nem tud kakilni! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval 4 hetes a babánk anyatejem sajnos nincs előző kettő lurkómnál sem volt de náluk nem voltak ilyen jellegű problémák...amíg volt tejem minden pelusba volt kaki aztán elkellet kezdeni pótolni neki, elsőnek a humana Ha-t kapta nagyon fájt a hasa tőle váltottunk beba ha-ra most sincs nagy változás ugyan úgy fáj a pocija, kapja az Infacolt talán egy picit segít a pukizásba de kaki nincs csak segítséggel(lázmérő) kamilla teát is kap de nincs változás most küldtem le a férjemet espumizánért várhatók tőle csodát??Tudom hogy nem szabad neki mindig segíteni a kakilásba mert hozzá szokik de azt sem hagyhatom hogy szenvedjen!

Tanácsok??Nagyon megköszönném.


2010. márc. 22. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A 18:48-as válaszolónak nagyon igaza van. Én viszont kipróbáltam a kamillás cukros teát. nekünk használt. Az Infacol is jó volt. A Laevolac után olvasgattam és az már gyógyszernek minősül. az Infacol azért is jó, mert kifejti hatását, de nem szívódik fel a szervezetében a kicsinek.

Valamint 3 hónapos korára tényleg kinövi,elmúlik.:))))

2010. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!Hát most kicsit jobb volt az éjszakánk de én úgy vettem észre az espumisántól görcsöl szegénykém most reggel is tettem neki a tápjába és azóta elég nyugtalanul alszik meg nyög nagyokat:( a kamilla teát adom neki szőlő cukor van benne megpróbálom amit mondtatok hogy éhgyomorra adok neki..szóval kísérletezgetünk tovább majd csak elmúlik szegénykémnek de legalább kakilni tudna:( tegnap este is segítettem neki lázmérővel és olyan adagot rakott le hogy azt egy felnőtt is megirigyelné...


Nem gondoltam volna hogy két gyerek után egy harmadik tud nekem újat mutatni:O remélem majd alakul valahogy..

Köszi még egyszer a gyors válaszokat:)

2010. márc. 23. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!