Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is mindig a végére...

Másnak is mindig a végére alszik el?

Figyelt kérdés
Amikor lemegyünk sétálni a fiammal, sosem alszik el azonnal, hanem legalább egy, másfél óra kell neki! Na de addigra sokszor már mennék fel, mert el is fáradok, meg dolog is lenne, így rosszul jön ki, hogy pont akkor alszik be. :( Persze amikor kiveszem a kocsiból, bezörgök vele a tárolóba, meg fölmászom a gyerkőccel az emeletre, felébred
2010. márc. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ismerős.Én azzal vigasztalom magam,hogy itt a jóidő és ha elalszik,leülök egy padra,így legalább tudok pihenni.Nézem az embereket,vagy viszek egy könyvet és addig olvasok.Ha kell,akkor meg fél lábbal ringatom a kocsit.
2010. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt szoktam, mert nincs szívem felébreszteni, és ha időm engedi, akkor maradok még jó fél-egy órát, had aludjon :)
2010. márc. 22. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy másnál is így van. : ) Én is mikor sétálok a kisfiammal mindig 1- 1 1/2 óra mire elalszik, ha felhozom akkor meg üvölt a következő evésig. Így hát van, hogy 2-3 órát sétálok. De igen, itt a jóidő,lelehet ülni. Én is erre vártam.
2010. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dettó. Így volt nálunk is, ezért áthelyeztem a séta időpontját. Eddig úgy volt, hogy ébredt, ebéd, indultunk. Most már ebéd előtt viszem, mikor már 2-3 órája ébren van, így tuti elalszik. Hazaérünk és ebédelhet.

9,5 hónapos.

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!