Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagyon vékony?

Tényleg nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Kisfiam 18 hónapos, 85 centi és 9800 gramm. Szerintem ez nagyon kevés, és a dokinéni is így gondolja. Vérvételen és vizelet vizsgálaton már voltunk, az eredménye tökéletes lett. Nagyon aggódom érte.
2010. márc. 22. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vékonynak vékony, de ez még nem jelenti azt, hogy bármi baja lenne. Az én sógorom pont most mondta, hogy ő 140 cm-rel és 43 kg-mal ment középiskolába, ami kicsit vicces,mert az én fiam kilenc évesen 151 cm és 48 kg. És a sógorom most 33 éves, most már 193 cm és 96 kg.:) A lába pedig 47,5. Tehát ez nem jelent semmit.
2010. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként megfelelően eszik? Megfelelően fejlődik? Mert ha igen és az eredményei is tökéletesek akkor talán csak arról van szó, hogy ilyen alkat. Nézd meg a felnőtteket! Van olyan, aki bármennyit ehet bármilyen hízlaló ételt mégse lesz több soha 45 kilónál. Az ilyen embereknek van úgymond madárcsontozata, tehát jóval vékonyabb a csuklójuk, térdük, csípőjük, mint másnak... Egyszerűen ilyenek.
2010. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a lányom 17 hónapos, 82 cm, 10,4 kg. eddig nem szóltak, hogy vékony. ... vannak ilyen babák.
2010. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez alkati kérdés, minket az 1 éves statusvizsgálat után küldtek kivizsgálásra, amin szerencsére minden eredményünk tökéletes lett.


Azóta senki nem aggódik :)


17 hónapos kislányom 80 cm és 9220 g (épp tegnap mértük)

2010. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Általában rendesen eszik, bár az utóbbi napokban szinte semmit nem hajlandó enni. Jönnek a szemfogai, eddig erre fogtam, de most már nagyon aggódom.

3950 grammal és 59 centivel született, 1/2 évesen koráig rohamosan hízott, akkor volt 8300 gramm. Azóta 1 év alatt alig 1,5 kilót szedett fel.

2010. márc. 22. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban van egy kislány,másfél évesen nem volt 10 kiló.Nem egy nagy étvágyú,de iszonyú barátságos egy vadidegennel is,állandóan úton van,meg nem áll egy percre sem,nagyon aranyos.Ilyen vékony,de semmi baja.Szerintem a tiédnek sincs,pláne ha az eredményei is jók.
2010. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónapos lánynál is most tart a kivizsgálás, ő 76cm és 8330g, eddig még nem találtak semmit, de még a tej és liszt allergia eredményére várunk. Szerintem ne aggódj, lehet ilyen alkat! Minket is folyton kérdeznek, néha elég sértően, hogy éheztetjük a gyereket, mivel apa és én is mázsa felüliek vagyunk, de ő ilyen alkat, majd megindul, bár azt nem szeretném, hogy utol is érjen minket:)
2010. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vékony! Az enyém kicsit igen...13 hónapos és 8 kiló. Remélem 18 hónaposan eléri a 9-et.
2010. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a kislányom két és fél éves 10 és fél kilo 85 cm és semmi baja.

Már voltunk mi is vizsgálaton de tökéletes lett az eredmény.

Vérvétel elött agodtam de belenyugodtam hogy az én kislányom ilyen.Viszon a kereszttesoja másfél éves és már akkora mint a lányom.

Az cse meg annyit eszik mint egy lo de nem olyan ügyes mint a lányom.

Na lehet hogy bugyután hangzik de ezzel azt akartam mondani hogyha a vizsgálatok jok akkor nyugi.

2010. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14-22 es vagyok az ö betü lemaradt.
2010. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!