Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kialusszuk valaha magunkat?...

Kialusszuk valaha magunkat? Hogyan szoktatatok le a gyermeketeket az ejjeli sorozatos ebredesekrol?

Figyelt kérdés
5.5 honapos kisfiam ujabban 3-5 alkalommal is felebred ejjel. 5 hetes koratol sajat maga szepen kitolta az ebredeseket, igy 10-11 kozt ment aludni es 6-n7-ig fel sem kelt. Ha igen, 1x es kis cici, ment vissza. Kb. miota fogzik, 3 hos koratol valtozott, de mar egyre rosszabb. Nagyon nehezen tudjuk visszatenni, altalaban cicire teszem emiatt, pedig sokat nem alszik napkozben, max.3xfel orat.
2010. márc. 22. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sziasztok, a fog és a mozgásfejlődés, sőt a szeparációs szorngás is bejátszhat ebben az életszakaszban. valakinek meg se kottyan, sok baba viszont megbolodnul, és óránként ébred...az enyém is ilyen, de ő már kb. 1 hónapja jobban aélszik, magától (15 hós). addig sokszor , 7-8-x is ébredt, és cici kellett. homeó nekünk nem vált be. most már csak 1-2x kel éjjel. nálunk nem válik be, hogy hagyom sírni, mert nem hagyj aabba, sőt, felül, majd feláll....szóval nem lehet úgy hagyni. reménykedem, hogy ez a helyzet még tovább fog javulni, idővel, ahogy egyre jobban megérik rá a kis idegrendszere.
2010. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Különösen a 10-12-es válaszolónak: az én 5,5 hónapos kisfiam dettó ugyanez! 1 hónapja minimum3-4 alkalommal kel fel(előtte se aludta át az éjszakát sose), de van olyan is, hogy óránként ébred. Csak a cicin alszik vissza, pedig már sokmindent próbáltam. Én is ugyanazokra a dolgokra gondoltam, mint Te, de a héten megjelent az első fogacska, úgyhogy ne add fel, lehet nálatok is az lesz és nem megszokásból ébred. Persze most is ugyanúgy kelünk, de legalább tudom az okát. És ahogy olvasom nem vagyok egyedül egy hullafáradt anyuka.

2010. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

annyi valaszod jött el sem olvasom...de leirom az en tapasztalatomat.nalunk 6 hos a fiam es elöször 4 hosan aludta at az éjszakat,aztan szünet,5hosan is kezdett jol aludni kb.2 hetig,utanna megint nem,es most 6 hosan 1 hete naprol napra tovabb alszik,6-6:30-7-7:30-és ma negyed 9,nem semmi.remelem mar igy marad,de lassan jön a fog,szerintem nem fog.

ezt ök alakitjak nem mi,nem lehet "ravenni" alvasra szerintem.ezt abbol gondolom hogy az en fiam akkor is jol alszik ha nem lakott jol este,mert van hogy keves a tejem,erzem.es megis elalszik.majd alakul.sok türelmet neked.

2010. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Ahogy latom, sajnos nem vagyunk egyedul. Meg nem fordult at es mi is erre gondoltunk, mert ducika es nem tud meg, de akar fordulni. Raadasul neha ejjel felporgeti magat, ha odamegyunk, de van mikor ha nem, az a rosszabb es o orakig tud sirni. A ringatas neha bejon, de mostanaban, a cici utan is ahogy erinti a matracot, sir. Mint az elso par hetben.

A homeon gondolkozom en is, hatha. Mas rendes orvossagot nem szeretnek hasznalni. Homeos fogzasra por nem jott be. En is meg a fogzas mellett az uj szakaszra gondoltam, sokszor azert gurul be, mert oldalra akar fordulni, de nem tud. Ha odaforditom, nem jo neki.

2010. márc. 22. 11:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is egyre rosszabb a helyzet. Az én 6.5 hós fiam kb 2 hós koráig nyikkanás nélkül aludt este 11től reggel 8-9ig. Utána elkezdett megébredni 6 körül, kapott cumit, aludt tovább. Majd ez a megébredés egyre korábbra csúszott, általában 4 körülre. Onnantól cumiügyelet. Mostanában viszont, mióta fel tud állni, már éjfél-1kor is kell menni cumit adni és hol óránként, hol 10 percenként ébred meg. Sajnos nekem mennem kell azonnal, mert újabb félálomban is feláll :((((((((.

Mi 2 hete költöztünk, ami bezavarhat, de első éjjel jobban aludt itt, mint amott. Szóval valszeg a mozgásfejlődés lehet a bűnös :((. Ja, és mostmár örülök, ha 7ig visszaalszik cumival :(((.

2010. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Orommel jelenthetem, a fogak voltak a bunosok. Mar 1 eves lesz 2 het mulva a fiam es atalussza szepen az ejszakat, foleg miota sokat maszik. Ugy h fel a fejjel, maig is a fogzasnal vannak problemak.
2010. szept. 23. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!