Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el a céklát...

Hogyan készítsem el a céklát az 5 és fél hós babának?

Figyelt kérdés
Csak simán, turmixolva adhatom neki? Még nem evett krumplit, így azzal nem szeretném sűríteni.
2010. márc. 21. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik anyuka írta, és én is így csináltam, hogy megmostam, megszurkáltam, becsomagoltam alufóliába, másfél óra alatt megsütöttem a sütőben, utána meghámoztam, összedaraboltam, és főtt krumplival, meg almával turmixoltam. Persze ha nem akarsz adni neki krumplit, akkor kihagyhatod belőle. Nagyon finom édes! (B)
2010. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én egészben megfőztem héjastól, mert ha szeleteled az életben nem fog megfőni és minden tápanyagot kifőzöl belőle majd almával turmixoltam, de volt hogy turmixolás után tápszerrel higítottam mert egy nagy cupák lesz.
2010. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!