Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltál már a babáddal/gyermeke...

Voltál már a babáddal/gyermekeddel szabadtéri koncerten? Ha igen, mennyi idősen, és hogy viselte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél évesen elvittem magammal az István, a király című rock-opera előadásra. Takarót nem vittem, de kellett volna, így a kabátommal takartam be, de nagyon jó fiú volt egy darabig, aztán 10 perc nyűgösség, de csendes volt így csak engem zavart a folyamatos ficergése, aztán elaludt, de annyira, hogy még az előadás utáni tüzijátékra sem ébredt fel, sőt még akkor is aludt amikor majd egy kilóméter gyaloglás után hazaértünk, pedig közben 3 szor adtuk át egymásnak apával a csemetét.
2010. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lakótelepünkön minden szeptemberben van mini vidámpark,programok minden korosztálynak és este koncert,tavaly előtt Pa-Dö-Dö volt(akkor a pocakban volt még),tavaly Bikini koncert volt,akkor volt 10 hónapos,beraktam a kenguruba,és végig aludt,rá jellemző módon csak a akkor ébredt föl,amikor távolodtunk a hangtól:)

2010. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem nagy a tolongás.... Az én csemetém is 10 hós lesz akkor, amikor mennénk. Elvileg 18.30-kor kezdődik, remélem, tartják is. :)
2010. márc. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!