Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagynátok sírni a...

Meddig hagynátok sírni a babátokat?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7 hetes. Nem nagyon akar aludni, és ha fennt van, akkor 80 %-ban sír. Én nem hagytam eddig hogy sírjon, de már nrm nagyon bírjuk a férjemmel, sír éjszaka, sír nappal, sír mindig. Viszont sajnálom nagyon amikor sír, annyira behergeli magát, hogy szakad róla a víz, és szinte fuldokol. Ilyenkor mindig felveszem. Ez csak pár perc amíg sír. Adjatok valami tanácsot kérlek benneteket!!!!
2010. márc. 21. 07:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár hetes babák esetében hisztiről, elkényeztetésről beszélni butaság!!!! A szakirodalom szerint a babákat 6 hónapos korukig nem lehet elkényeztetni.Ezt nem én mondtam, hanem Ranschburg Jenő. Na, ezen most lehet vitatkozni, kinek mi a tapasztalata. De a tény az tény, pár hetes baba estében ne beszéljünk már hisztiről! Persze, hogy vedd fel, ha sír, rá kell jönni, hogy mi a problémája. A hasfájásra nekünk bevált az espumisan csepp, de ki lehet próbálni az infacolt is.

Akinek az Isten babát ad, annak erőt is ad! Kitartás!

2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felszívjuk magunkat, és várjuk hogy jobb legyen! :-)
2010. márc. 21. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!