Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok nem "eszi"a habtapit?...

Babátok nem "eszi"a habtapit? én múltkor összeraktam neki, de szétszedte és elkezdte csócsálni. :-) )

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 16:55
1 2
 1/11 Tittiritty ***** válasza:

Nekünk még nincs, de szeretnék majd venni.

Édes lehet a kis manó, ahogy csócsálgatja:-)))

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2010. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. Nekünk csak szét szokta szedni és mutatja, hogy milyen ügyes és hozza oda a darabokat. :)
2010. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a kedvenc szórakozása. Én már alul emiatt összeragasztgattam, mert mindig szétszedte, de hagytam neki egy párat ragasztás nélkül, azokat szétszedheti és "eheti".
2010. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eszi, főleg ha jön egy foga. Ezért cseréltük ki számosra, mert az állatfigurás túl apró darabokból állt.
2010. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is rágta, ette, cibálta... jól bírja az anyag, szerencsére nem szakadt szét!
2010. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindent megrág! Igazi kis hörcsög! Bár foga még nincs, de ami a kezébe kerül mindent a szájába vesz. játék,takaró, műanyag flakon, hordozó öve, popsitörlős tartó...bármi. :) Ez természetes náluk. :)
2010. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is összeragasztottam hátul (úgy mint az egyik válaszoló), de a szélét akkor is megkeresi, és nekiesik.Már letakartam lepedővel, a szélénél pedig aláhajtottam.Erre?Addig húzza, míg elő nem bukkan a habtapi.Nagy meló, de neki megéri.
2010. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most jött rá, hogy szét lehet szedni :( és rágcsálja a darabokat :( Barátnőmnél láttam, hogy ők kétoldalú ragasztóval leragasztották a földre, így semmit sem tud felszedni a kislánya. Azt hiszem én is megpróbálom, mert elég veszélyes ha pl. lenyeli a lovacska szemét...


*Sz*

2010. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:-)))))ez jó!akkor nem csak az én csajszim ilyen kisegér:-))

azt mondjátok jól bírja,nem szakad le belőle?mert elvettem tőle,pedig imádta,de akkor bátran odaadom neki...

2010. márc. 20. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem merném odaadni neki, mert pl egy kisebb szemet (azért írtam a lóét) simán le tudja nyelni, nem is kell elrágnia. Azért szerintem gondold át, én tuti leragasztom!


*Sz*

2010. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!