Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 5-6 hetes babával?

Mit játszotok 5-6 hetes babával?

Figyelt kérdés

Néha tudom, hogy nem kéne még letennem, az ágyban is nézelődik, szóval még éber. Viszont nem tudom miket játszunk, ha túl sok inger éri akkor elkezd sírni.

És kb. mennyi ideig érdemes vele fönt lenni, hogy azért éjszaka is aludjon?


2010. márc. 20. 16:45
 1/3 Tittiritty ***** válasza:
Az én babócám most 3 és fél hónapos, de amikor annyi idős volt, mint a tiéd, akkor énekeltem, mondókáztam neki, járkáltam vele a lakásban és folyamatosan beszéltem hozzá, hogy mikor hol járunk vagy éppen mit csinálunk. Szerintem annyira nem tudja még túlpörgetni magát, hogy ne aludjon el, ha fáradt. Az én kiscsajom 5-6 hetesen 2 szopi között kb 1-1,5 óra hosszákat volt ébren és 4-5 hetesen már csak 1x ébredt éjjel szopizni.
2010. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszani még nem nagyon tudtok mit.Ha szeret nézelődni,rakj a kiságya fölé olyan zenélős-forgós függőt.Énekelj neki,tornázzatok,mozgasd át.
2010. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!