Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor növi vagy kinövi egyálta...

Mikor növi vagy kinövi egyáltalán a 15 hónapos lányom a "fehér köpeny-szindrómát"?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal, amikor orvoshoz vagy csak a védőnőhöz megyünk el kezd üvölteni. Még a váróban semmi baj, de benn..Volt egy-két nem kellemes élménye néhány hónaposan(szívultrahang és vérvétel), talán attól lehet? A múltkor már annyira kínósan éreztem magam, mert annyira felhergelte magát, hogy körbehányta a rendelőt. Képtelenség lenyugtatni, míg odabenn vagyunk. Sokszor más babák miatta kezdtek el üvölteni, vagy épp ha valaki sírt, ő is rázendített. A múltkor megkérdezte a doki, hogy gyakran szoktam bántani? Nagyon felháborodtam, hogy kérdezhet ilyet, hiszen nem bántom!! Mit csináljak vele, hogy megértse, hogy nem fogja bántani senki a rendelőkben?
2010. márc. 20. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nálunk születése óta ez megy, még sose volt olyan, hogy sirás nélkül megússzuk még a tanácsadást sem. A mi védőnőnk se hord köpenyt, nagyon jófej, fiatalos, kedves, de mindhiába..a dokik meg egyenesen úgy néz ki, mint a Mikulás, de ez sem hatja meg:(
2010. márc. 22. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!