Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatod, altattad valaha a...

Altatod, altattad valaha a babádat, vagy evés után be a kiságyba? Ha altattad, hány hetes koráig? És ha nem, akkor az milyen volt? Könnyen elaludt egyedül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első perctől szopi,evés után a kiságyába tettem.Amikor nagyobbacska lett,akkor ének,mese,símogatás és utána kijöttem a szobából,akkor is ha sirdogált egy kicsit.Soha nem volt bajunk az alvással.
2010. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is evés és utánna alvás a saját kiságyban. Mindig így volt soha nem vettük magunk közé. Nagyon jó alvó. Most, hogy két éves előtte mese de az még a nappaliban és utánna megyünk az ágyba és alvás. Soha nem kellett altatni és ringatni. Nem szoktattuk hozzá.Pár napos korában néha sírdogált egy pár percig de hamar megtanulta hogy ha ágyban van akkor aludni kell. Lerakom az ágyba és 5 perc múlva már mélyen alszik.
2010. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az elején pár hónapig altattuk, ringattuk kézben. Utána amikor jött az átfordulós sokat mocorgós korszak csak beraktuk a kiságyba. Sokszor már szinte a levegőben aludt. Most másfél éves és nagyon jó alvó.
2010. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam kezdettől fogva jó alvó volt, mielőtt beteszem az ágyába, kap pár puszit, leteszem, betakarom, fejsimi, és kijövök. Előfordul, hogy napközbeni alvásnál kicsit nyűglődik, sírdogál, de ez nem komoly, és pár percen belül abbahagyja, és alszik. Ha túlpörgött, és ezért elkezdene üvölteni, pedig aludnia kellene, akkor bemegyek, kap pár korty teát, megsimizem a fejét, és ismét kijövök. Így már mindig elalszik, olyan, mintha megnyugodna, hogy ott vagyok én, csak másik szobában. :) (B)
2010. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, de nem érdekel!


Igen, altattam és a mai napig altatom a babám. Nagyon hasfájós volt, sokat szenvedtünk. Nem használt semmi, kórház lett a vége valami porfélét kellett a kajájába keverni az volt egyedül jó. Aztán nagy nehezen elmúlt a hasfájós időszak, de bújós még most is.

Aztán gyorsan kezdődött a szeparációs szorongás, és legjobban anya és apa mellett szeret elaludni. Kába amikor beteszem az ágyikójába, de soha nem hagytam sírdogálni.


9 hós a baba

2010. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!