Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit próbáljak még ki, hogy...

Mit próbáljak még ki, hogy végre aludjon?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónapos mult és nagyon rossz alvó!!

Már annyi mindent próbáltam:citromfűtea, levendulaolaj párologtatás, viburcol kup, Chamomilla, Sedatif Pc, de semmi hatása.

8 kor alszik el és reggel 6kor kel, meg éjszaka min 4-5 szőr.

Már nagyon nem birom, iszonyat fáj a fejem, éjjel nappal, 2 hét alatt több mint 2 doboz Advilt vettem be, mert annyira fáj, a kialvatlanságtól..

Kérlek Titeket SEGÍTSETEK!!!

Emiatt feszűlt vagyok egész nap és türelmetlen vele és a párommal is..


2010. márc. 19. 20:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Próbáld meg,hátha tudnak segíteni,biztosan fognak tudni mondani valamit.

Kitartás,és ne apán vezesd le.Én is mindig azt csinálom,de aztán folyton bocsánatot kérek,lelkiismeret furdalásom van.

Jó éjszakát nektek!

2010. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Teát csak télen kapott előtte vizet, de aból is becsápolt jócskán:)

Na, most az van, hogy még csak a szobánkba sem tudunk aludni, mert roma buli vana szomszédban és hiába raktam re felpattant, most már tényleg bedilizek....

Nappal folyton mozog, le sem áll.Sajna nem alszik többet nappal sem, 11-2ig max, ma bekavart egy kicsit, mert csak egy órát aludt de. így bealudt fél 5 től, 6ig, na most azért szívok itt még mindig:)

Álltalában csak a minimaxot nézi, de inkább játszik, meg ugye a 2 óra séta+alvás...

Azért köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok!!!!

Már több mint 2 éve itt vagyok, de ennyi aranyos választ rég olvastam:D

Jó éjt Nektek, itt még buli van...

Lehet bevárja apát(fél 1 kor ér haza)

2010. márc. 19. 21:56
 23/27 anonim ***** válasza:

1.Mi még elmentünk egy homeopátiás szakorvoshoz is. Talált neki alkati szert, plusz szedi az átalvást segítő bogyót is, de semmi hatás. Ugyanúgy kel. (10.000 + a bogyók)

2.megvettem a mesélő hold nevű illóolajat, amely állítólag ilyen alvásgondokra is jó, de semmi attól sem, csak az egész lakás, az egész gang, az egész lépcsőház áradt az illóolaj szagban. (6000.-)

3. Vida Ági könyvét is megrendeltem. (3000.-)

4. aludj jól gyermekem könyv (ez speciel nem került semmibe, itt küldte át valaki)

5. citromfű tea

6. levendula olaj, citromfű olaj, párologtatás

7. feng shui szerint átrendeztem a szobát.

8. bár soha nem hittem semmi ilyesmiben, azt gondoltam, hogy valami olyan vízvonal vagy mi a túró húzódik az ágya alatt. ki kellene olyan mérőt hívni, hátha rossz helyen van az ágy.

9. Akárkivel beszélek, mindenkinek vannak alvásgondjai. egy barátnőm van, akinek átalussza az éjszakát, a többi bébi fönt van.

2010. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Nem könnyű,az én lányom 3 és fél éves korában aludta először végig az éjszakát.Addig ugyanezt csináltuk,bár én semmi nyugtatót meg ilyeneket nem adtam,de a fűtés,öltöztetés,etetés,fürdés minden formáját kipróbáltuk,semmi nem használt.Arra jöttem rá ,hogy amíg Ő nem változott,nem tudom minek a hatására, addig semmi nem változott.Most 5 és fél éves , velünk alszik a "hitvesi" ágyban,tudom,hogy nem a legjobb megoldás,de legalább alszik.Kitartás sok türelem,és talán annyi,hogy ne akard görcsösen,hogy aludjon.Amikor már feladtam a harcot,akkor kezdett változni,persze ez lehet csak a véletlen is.
2010. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnos több tanács már nekem sem jut eszembe,csak annyi esetleg, hogy amikor nappal alszik olyankor te is dőlj le egy kicsit és pihenj,szundikálj!
2010. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!!!


Itt vagyunk, nem hiszitek el mi történt.

Este 10 után tudtunk elaludni és aludtunk reggel 5ig, egy hang nélkül, akkor felsírt, adtam neki vizet, tea helyett, úgy vágta hozzám, hogy csak na:),bekentem a cumiát dentinox géllel, akkor megnyugodott, de nem aludt el, nyújtotta a kezét, hogy vegyem ki, na jó gondoltam próba szerencse és ott aludt velem reggel fél 9-IG!!!!!!!!:D

El sem akartam hinni, én már 5 után elég rosszul aludtam, mert a fejem fájt szokás szerint, 8kor keltem is, kávéfőzés, tápit megcsináltam neki, majd visszabújtam mellé és mosolyogva kelt.

Olyan jó érzés volt, ja és nem kapta meg este a homeos bogyóit sem....

Remélem ez így marad, ha kell inkább 8 helyett 10kor rakom le, csak ne kelljen reggel 6kor, meg éjszaka sem..

NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKI TANÁCSÁT!!!!!!

2010. márc. 20. 08:56
 27/27 A kérdező kommentje:

És KÖSZÖNI GERGŐ IS AKI VÉGRE ALUDT EGY JÓT:)

Üdv:Ancsy

2010. márc. 20. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!