Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit próbáljak még ki, hogy...

Mit próbáljak még ki, hogy végre aludjon?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónapos mult és nagyon rossz alvó!!

Már annyi mindent próbáltam:citromfűtea, levendulaolaj párologtatás, viburcol kup, Chamomilla, Sedatif Pc, de semmi hatása.

8 kor alszik el és reggel 6kor kel, meg éjszaka min 4-5 szőr.

Már nagyon nem birom, iszonyat fáj a fejem, éjjel nappal, 2 hét alatt több mint 2 doboz Advilt vettem be, mert annyira fáj, a kialvatlanságtól..

Kérlek Titeket SEGÍTSETEK!!!

Emiatt feszűlt vagyok egész nap és türelmetlen vele és a párommal is..


2010. márc. 19. 20:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Iszik, meg a cumit bedugom neki és alszik.Csak alvásnál kell a cumi.Valahogy ezekről kellene leszoktatni, de hogyan????

Annyiszor próbáltam már, hogy úgy teszek, mint aki ott sincs, de akkor nagyon elkezd ordítani:(:(

Bele sem merek gondolni, mi lesz jövőre mikor már dolgoznom kell....

még mindig nem alszik, mert persze du bealudt, mert de. csak egy órát aludt,, most meg szívok duplán:D:)

Csak legalább a fejem ne menne szét...

Köszi Csajok!!!

2010. márc. 19. 21:20
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen már magam mellet is próbáltam, de úgy sem jobb, meg szinte így, hogy mellettem van az ágya, rács nélkül olyan mintha velem aludna.

De hol altassam nappal???

Mikor kicsi volt babakocsiban aludt és nem volt egyszerű az ágyába szoktatni.

2010. márc. 19. 21:22
 13/27 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit túlzás, de nem gondoltál alvásközpontos kivizsgálásra? Persze mindig lehet okot találni a nem alvásra, de folyamatosan nem lehet a gyermeknek oka felkelni és nem aludni. Érdeklődj utána, mert te már most kikészültél, s mi lesz később. Próbál meg pár napra legalább éjjelre odaadni a nagyszülőknek, hogy egy kicsit te is pihenj!
2010. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Gondoltam már én is ilyen vizsgálatra, de még nem néztem utána, de muszáj lesz, mert én már szétcsúszok és a kapcsolatunk is eléggé megy tönkre.

Iszonyat paraszt tudok lenni Apával a feszűltségem miatt.

Főleg mikor reggel fél 6-6 kor jövünk ki a nappaliba, ő meg itt alszik, én meg szédülök szokásosan a fejfájás miatt...

Már arra is gondoltam, hogy pszichológust keresek magamnak, mert tuti nem vagyok már normális..

Egyem szívét, itt csücsizi a párnát mellettem és nézi a filmet, bahalok ennek a gyereknek:D, ja és belökött 3 deci vizet, alkesz lesz tuti..

Már csak tudnám, hogy menjek el fürödni??..

2010. márc. 19. 21:27
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy kevés neki a nappali alvás?És amiatt nem tud pihenni este?Nagyon túl tudnak ám pörögni...

Elhiszem,hogy kivagy.Jövőre dolgozni???Kösd föl a gatyád!


Én nappal van hogy másik ágyon,apáén altatom,de leginkább kocsiban szeret.Vagytok eleget levegőn?Esetleg szellőztess jól ki lefekvés előtt,hogy a friss levegő elnyomhassa.

2010. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat iszik nappal is?

Próbálok segíteni,de csak találgatok...

Vércukor szintet nem néztetek...ha nagyon sokat iszik,esetleg magas lehet.

2010. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy esetleg túl van pörögve. Vagy nem lehet, hogy valami éjszaka megzavarja és azért kel fel, tévé, vagy esetleg horkolsz:) Bocsi:) Egyébként ilyenkor már a tévézéssel is vigyázni kell, mert nem mindegy, hogy mit néz, lehet éjszaka rosszat álmodik. Szóval jól kivagy velünk segitve, ötlet hegyek:) Az lenne a legjobb ha 1 napot le tudnád passzolni a nagyiéknak, ki tudnád magad aludni.
2010. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor csinálta amikor nagyon rákattant a teára. Egyszerűen 2 óránként felkelt és inni karart. Utána apelusa lett csurom pisi és megint ivott. Mi megvontuk a teát is így jó lett minden. Reggel kel, iszik vizet és kész. Vagy nem lehet, hogy nem fárad el nap közben?
2010. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Volt már nézve a vércukra, de tökéletes.

Minden nap sétálunk 2 órát, este lefekvés előtt kiszellőztetem a szobáját is..

Na pilled már , most épp a Sperktumot nézi:)

Találtam alvásközpontot Suegeden, pont hétfőn megyünk oda kontrollra a betegsége miatt, majd megérdeklődöm azt is, hátha tudnak segíteni.

Na beviszem, mert asszem kidőlt:D

2010. márc. 19. 21:37
 20/27 anonim ***** válasza:

Igaza van utolsónak.Ne kapjon este,csak vizet!

Ha szomjas,iszik,de nem csak azért,mert finom.

2010. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!